Mis En Demeure wreszcie w Polsce!

Na to wydarzenie czekali wszyscy wielbiciele eleganckich wnętrz i francuskiego stylu. Po Francji, Hiszpanii, Turcji, Rosji, Katarze i Chinach przyszedł czas na Polskę.

Mis En Demeure

9 października w galerii Maison Creative przy ulicy Mokotowskiej 45 w Warszawie otworzył się pierwszy showroom ekskluzywnej marki Mis En Demeure.

Mis En Demeure

Kryształowe żyrandole, aksamitne sofy i fotele, srebrzyste tapety i wyjątkowe dodatki, a wszystko w bardzo francuskich stylu. Tak w dużym skrócie opisać można to, co znajdziemy w Mis En Demeure.

Mis En Demeure

Trudno nie zauroczyć się tym miejscem, w którym znajdziesz nie tylko piękne przedmioty najbardziej cenionych marek takich jak Pierre Fray, Lellevre czy Houles, ale również atmosferę prawdziwego paryskiego apartamentu.

Mis En Demeure

Mis En Demeure to marka stworzona w 1993 roku przez Philippe’a Darauxa, która od 20 lat podbija serca miłośników designu i pięknych wnętrz na całym świecie. Mis En Demeure obecna jest w ponad 70 krajach i współpracuje z ponad tysiącem dystrybutorów, zachwycając bogatą i wyszukaną ofertą.

Mis En Demeure

To miejsce łączy w sobie klimat minionych wieków z nowoczesną formą, klasykę z ekstrawagancją.

Mis En Demeure

Nawet jeśli francuski styl wolisz podziwiać na zdjęciach, niż we własnych otoczeniu, warto zajrzeć na Mokotowską 45! Odkryjesz tam świat, który z pewnością zainspiruje Cię i zachęci do dalszych designerskich poszukiwań!

Mis En Demeure

Zobacz też INSTALACJA PEŁNA ŚWIATŁA

Tematy:

Nieprawidłowy email