Madame Lampiere – klimat francuskiej Prowansji w twoim domu

Jeśli lubisz prostotę i klimat francuskiego stylu, mamy coś dla ciebie! Madame Lampiere to nowa marka na polskim rynku, która oferuje klimatyczne, ręcznie robione akcesoria, które nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzu każdego domu.

VU MAG

Aby poczuć klimat Madame Lampiere, trzeba zobaczyć filmik umieszczony na stronie marki. Gwarantuję, że te dwie minuty przeniosą was w zupełnie inną rzeczywistość. Piękną, spokojną, pełną magii i relaksu. Jaka jest (marka) Madame Lampiere? Tajemnicza, pociągająca i intrygująca. Jak każda z nas – tak, bez wątpienia Madame Lampiere jest kobietą. Personifikacja marki dodaje jej ludzkiego ducha i sprawia, że chcesz wiedzieć o niej więcej i być taka jak ona.

Madame Lampiere oferuje ręcznie robione gadżety do ozdoby wnętrz. Wśród nich znajdziecie pomysłowe lampy, urokliwe fartuszki z lnu, ściereczki, torby na zakupy, woreczki na pieczywo, czy śliniaczki dla dzieci. Wszystkie wykonane są z naturalnych tkanin i utrzymane w prostym, urokliwym francuskim stylu. Oprócz akcesoriów do domu na stronie znajdziecie także piękne fotografie, które zainspirują was do pomysłowego urządzenia swojego domu.

Marka pojawiła się na polskim rynku zaledwie miesiąc temu, ale już zdążyła podbić moje serce. Z niecierpliwością czekam na kolejne, pomysłowe przedmioty w asortymencie sklepu.

A wam jak podoba się tajemniczy świat Madame Lampiere?

Madame Lampiere
Madame Lampiere
Madame Lampiere
Madame Lampiere
Madame Lampiere
Madame Lampiere
Madame Lampiere

Tematy:

Nieprawidłowy email