Laleczka na szczęście

Szczęściu trzeba pomagać, a jeśli zaangażować w to słodką, japońską laleczkę, powinno być jeszcze łatwiej. Ten talizman bije ostatnio rekordy popularności i jest świetnym pomysłem na prezent.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Laleczka Kimmidoll Yoshiko, zaczerpnięta motywem z filozofii i kultury japońskiej, to symbol życiowego powodzenia. Jej „duch” pełen jest hojności i wdzięczności za to, co otrzymuje od innych. Wdzięczny charakter niesie spełnienie oraz radość i sprawia, że los tym chętnie obdarza go dobrobytem i błogosławieństwami.

Dekoracyjne laleczki Kimmidoll inspirowane są japońską lalką Kokeshi, która niesie sobą wyjątkowe przesłanie i w niepowtarzalny sposób wyraża prawdziwe wartości życia podzielane przez ludzi na całym świecie.

Wzór kolekcjonerski Maxidoll (10,5 cm) z indywidualnym imieniem nadrukowanym na spodzie figurki. Lalka została wyprodukowana z żywicy, część elementów wykonano metodą nadruku, atrament metaliczny na kwiatach i logo. W pudełku znajduje się również karta kolekcjonerska (powłoka matowo-laminowana) z imieniem i charakterystyką osobowości.

Laleczkę można kupić w sklepie internetowym Czerwona Maszyna.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email