Lady Gaga i jej rydwan

Kiedy wydaje nam się, że już niczym, absolutnie niczym nas nie zaskoczy, ona udowadnia jak bardzo się mylimy.

EAST NEWS

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Polub nas na Facebooku!

Świetny design Zobacz torebki, które zaprojektował przyjaciel Lady Gagi

Lady Gaga, bodaj najbardziej kosmiczna piosenkarka XXI wieku, nie próżnuje.

W tym tygodniu milionom ludzi odebrało mowę, kiedy autorka „Poker face” kupiła sobie… złoty wózek inwalidzki. Dodajmy 24-karatowy, złoty wózek inwalidzki.

EAST NEWS

Gaga porusza się na wózku od kilku tygodni, kiedy przeszła operację biodra. Piosenkarka była zmuszona odwołać końcówkę swojej trasy koncertowej Born This Way Ball Tour. Zdiagnozowano wtedy u niej silne zapalenie stawów.

Gaga nie byłaby sobą, gdyby i na tym polu nie zdecydowała się na mocne uderzenie.

My już wiemy, że złoty wózek inwalidzki wpada automatycznie na szczyt jej najbardziej ekscentrycznych dodatków i elementów stylizacji. Kto stoi za tym złotym cackiem?

EAST NEWS

Gaga zwróciła się do Kena Borochowa projektanta Mordeki. Poprosiła o stworzenie złotego, odjechanego 24-karatowego tronu, którego zdjęcia wrzuciła do bloga swojego przyjaciela i fotografa Terry'ego Richardsona. Autor wózka było mocno zaskoczony prośbą gwiazdy: „No raczej nie spodziewałem się takiego telefonu i też nigdy nie robiłem wózka inwalidzkiego, ale w życiu uwielbiam wyzwania!”

Jak pewnie się domyślacie, wózek ma pieszczotliwe imię. Chariot. (tłum. rydwan)

Obecny stan zdrowia Gagi zmusza ją do pozostania na wózku jeszcze przez jakiś czas.

Ale jak to ona, zrobi to w swoim własnym, niezapomnianym stylu.

Tematy:

Nieprawidłowy email