IKEA STAWIA NA STOCKHOLM

Piękne, ponadczasowe wzornictwo, inspiracje stylem retro i wzory zaczerpnięte prosto z natury, a przy tym doskonała jakość za naprawdę przystępną cenę - taka jest nowa kolekcja STOCKHOLM IKEA.

IKEA

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Polub nas na Facebooku!

2 kwietnia 2013 roku do stałego asortymentu wszystkich sklepów IKEA w Polsce wprowadzona zostanie wyjątkowa kolekcja mebli i akcesoriów STOCKHOLM. Kolekcja pod hasłem „Doskonałe Rzemiosło” obejmuje łącznie około 40 produktów, które idealnie sprawdzą się przy urządzaniu każdego pomieszczenia w domu, zwłaszcza dużego pokoju, jadalni oraz sypialni.

IKEA

Kolekcję STOCKHOLM cechuje wysoka jakość, przejawiająca się w zastosowaniu szlachetnych, wytrzymałych materiałów oraz doskonałe wykończenie, z dbałością o każdy detal, jak również wyważone proporcje i piękne, ponadczasowe wzornictwo.

IKEA

Dodatkowym atutem kolekcji są przystępne ceny, które, biorąc pod uwagę jakość kolekcji, są naprawdę kuszące.

IKEA

Zanim kolekcja pojawi się w sklepach IKEA, Polacy będą mogli zobaczyć ją na wystawie, w dniach od 15 do 21 marca 2013 roku w budynku MYSIA 3 w Warszawie.

IKEA

W nawiązaniu do nazwy kolekcji, ekspozycja została wzbogacona unikalnymi zdjęciami Sztokholmu autorstwa Jespera Cronsioe i Francesco Sapienzy.

IKEA

To nie pierwsza kolekcja IKEA STOCKHOLM. Jej początki sięgają 1984 roku. Druga pojawiła się w 1989, a trzecia powstała w 2006 roku i do dziś jest dostępna w sprzedaży w sklepach IKEA na wybranych rynkach.

IKEA

Niektóre artykuły wyposażenia wnętrz wchodzące w jej skład, takie jak poduszki, lampy czy zasłony, można kupić również w Polsce. Dotychczasowe kolekcje STOCKHOLM obejmowały łącznie około 80 produktów.

IKEA

Najnowsza, czwarta kolekcja wejdzie do sprzedaży 2 kwietnia 2013 roku. Po raz pierwszy w polskich sklepach IKEA dostępne będą wszystkie jej elementy.

IKEA

Tematy:

Nieprawidłowy email