Hadid projektuje dla Weitzmana

Najbardziej rozpoznawalna kobieta w męskich świecie architektów i niekwestionowana królowa współczesnej architektury Zaha Hadid zaprojektuje ekskluzywny salon butów Stuarta Weitzmana.

Getty Images/Flash Press Media

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Dołącz do nas na Facebooku!

Słynny projektant obuwia postanowił powierzyć irakijskiej pani architekt zaprojektowanie, a właściwie odnowienie flagowego salonu marki w Mediolanie.

Jak zapowiadają twórcy nowego salonu, wielbicielki projektów Stuart Weitzman będą mogły nie tylko zakupić obuwie w odnowionej, nowoczesnej przestrzeni, ale również skorzystać z nowoczesnych udogodnień technologicznych.

To nie pierwszy modowy projekt Zahy Hadid. Jej autorstwa był m.in. wielki kontener wystawienniczy dla Karla Lagerfelda i domu mody Chanel. Zaha Hadid była także autorką domu dla Valdislava Doronina – bogatego partnera Naomi Campbell w Rosji. Projekt przypominający ogromny statek kosmiczny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem w świecie architektury.

Nowa odsłona sklepu będzie miała miejsce we wrześniu 2013 roku. Cała koncepcja nowego salonu Stuart Weitzman zostanie następnie przeniesiona do innych sklepów marki.

Zobaczcie też: ZAHA HADID - DIWA ARCHITEKTURY

Tematy:

Nieprawidłowy email