Dizajnerska zabawka rozwija!

Dobrze zaprojektowana zabawka nie tylko bawi, ale przede wszystkim rozwija: wyobraźnię, kreatywność i zainteresowania najmłodszych. Świat rzeczy materialnych, które otaczają dziecko, wpływa na poczucie estetyki w późniejszym życiu. W ramach Międzynarodowego Festiwalu Dobrych Projektów pod hasłem „Design rozwija!” zaprezentowane zostaną najlepsze projekty dla dzieci.

www.wroclovedesign.pl/kids-design

Celem strefy Kids Design jest rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci poprzez zabawy, ale również poprzez naukę, liczne warsztaty i prezentacje przygotowane przez animatorów kultury. Prezentując nowoczesne trendy dedykowane dzieciom, organizatorzy chcą pokazać, jak ważna na każdym etapie rozwoju jest dobrze zaprojektowana przestrzeń.

www.wroclovedesign.pl/kids-design

Rodzice znajdą wiele inspiracji dotyczących edukacji estetycznej swoich pociech. Będą mieli też okazję dowiedzieć się, jak z niepozornych i tanich materiałów pomóc najmłodszym w tworzeniu ich magicznego dziecięcego świata.

www.wroclovedesign.pl/kids-design

W strefie Kids design zobaczyć będzie można: zabawki rozwijające wyobraźnię przestrzenną, zabawki z recyklingu, antyalergiczne pluszaki, mebelki, ubranka, książki. Dzieci i rodzice będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach: „Zrób sobie stwora, który odgoni każdego potwora!”, „Budujemy miasta 3d”, „Pleciemy nielatające dywany” oraz warsztatach sitodruku „Być jak Andy Warhol”.

www.wroclovedesign.pl/kids-design

„Kids Design”

Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów WrocLove Design

9-12 maja

Hala Stulecia, Wrocław

więcej na:

www.wroclovedesign.pl/kids-design

Tematy:

Nieprawidłowy email