Czas na drewno

Uwielbiamy zegarki, zwłaszcza te niecodzienne i oryginalne. Dlatego naszą uwagę zwrócił niezwykle pomysłowy zegarek w całości wykonany z drewna. Zegarki Woodlans Unisex projektowane i wykonywane są w Polsce – i to kolejny argument, dla którego warto zainteresować się drewnianym czasomierzem.

Woodlans Unisex

Patrząc na ten zegarek zastanawiamy się, kto mógł stworzyć takie cudeńko. Odpowiedź nasuwa się sama – miłośnicy drewna, mody i niebanalnego designu. Zegarki Woodlans Unisex – jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie, w krakowskiej pracowni firmy.

Woodlans Unisex

Do produkcji zegarków wykorzystywane jest specjalnie wyselekcjonowane drewno dębowe. Ten surowiec jest mocniejszy, niż wiele sztucznych materiałów, wykorzystywanych do produkcji biżuterii. W zegarku można wymienić baterię, zmieniać długość bransolety, posiada stalowe zapięcie. Drewno ma delikatne nieregularności związane z ręczną obróbką, z czasem naturalnie zmienia kolor, co personalizuje wygląd każdego egzemplarza.

W sprzedaży występuje w wersji ledowej w cenie 375 zł oraz wskazówkowej za 395 zł.

Woodlans Unisex
Woodlans Unisex

Tematy:

Nieprawidłowy email