Cradle - kołyska dla dorosłych

Masz ochotę przez chwilę poczuć się jak dziecko? Fotel "Cradle" jest dla Ciebie!

RichardClarkson.com

Ostatnimi czasy można było usłyszeć o pojawieniu się nowego trendu wśród dorosłych nazwanym – KIDULT. Charakteryzuje się on tym, że osoby dorosłe, nie chcą być za takie uważane i na siłę zachowują i ubierają się jak niemowlę. Wiadomo zatem, że kwestią czasu będzie stworzenie całej kolekcji ubrań, dodatków czy sprzętów dostosowanych do tej grupy docelowej.

Grono projektantów takich jak Richard Clarkson, Grace Emmanual, Kalivia Russel, Eamon Moore, Brodie Cambell, Jeremy Brooker , Joya Boerrigter i naukowców z Victoria University of Wellington stworzyli terapeutyczny fotel dla dużo większej grupy, bez względu na wiek czy dojrzałość.

Fotel o nazwie “Cradle” – kołyska - ma odwoływać się do najbardziej podstawowych cech bezpieczeństwa i komfortu, jaki kojarzy nam się z okresem niemowlęcym.

Oprócz aspektu ekologicznego i funkcjonalnego posiada również cechy terapeutycznego dzieła sztuki. Wpływa na osoby dorosłe w sposób relaksacyjny i pomaga odciąć się od szarej rzeczywistości, co w dzisiejszych czasach jest bardzo w cenie.

RichardClarkson.com
RichardClarkson.com
RichardClarkson.com
RichardClarkson.com
RichardClarkson.com
RichardClarkson.com

Tematy:

Nieprawidłowy email