COS na Salone del Mobile

To już drugi rok z rzędu, w którym marka COS bierze udział w międzynarodowych targach Salone del Mobile w Mediolanie. Z tej okazji firma we współpracy z duetem francuskich projektantów przygotowała specjalną instalację.

COS

Instalacja będzie tłem dla najnowszej wiosenno-letniej kolekcji marki COS. Projekt Remy’ego Clémente oraz Morgana Maccari pojawi się w słynnej dzielnicy Mediolanu – Lambrate. Zadaniem projektantów było zinterpretowanie filozofii marki COS i stworzenie dzieła, które zaciekawi i zaskoczy widza. Ekspozycja składa się z kontrastujących ze sobą materiałów o ciekawych fakturach. Inspiracją stojącą za pomysłem była chęć przekształcenia tego co skomplikowane w coś prostego i minimalistycznego – tak jak to robi marka COS.

- Nieustannie poszukujemy inspiracji w świecie designu. Jako, że Salone del Mobile jest najważniejszym wydarzeniem w świecie projektowania wnętrz, cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu – powiedziała główna projektantka damskiej linii COS, Karin Gustafsson. - Pop Up Concept Store 2013, który został zaprojektowany przez Remy’ego Clémente oraz Morgana’a Maccari idealnie odzwierciedla myśl przewodnią marki. Zawsze poszukujemy nowych możliwości oraz niecodziennych miejsc do zaprezentowania kolekcji. Mamy nadzieję, że również zwiedzającym spodoba się ostateczny efekt naszej wspólnej pracy – dodaje Martin Andersson, główny projektant męskiej linii kolekcji COS.

Zobacz zdjęcia instalacji!

COS
COS
COS
COS

Tematy:

Nieprawidłowy email