Bottega Veneta Home: moda wkracza do świata designu

Modowy gigant, specjalizujący się w charakterystycznych akcesoriach ze skóry wkracza w nowy obszar handlu. Marka Bottega Veneta otworzyła właśnie pierwszy butik dedykowany wyposażeniu domu

bottegaveneta.com

To niezła gratka dla wielbicieli mody i amatorów ekskluzywnego designu. Włoski dom mody postanowił rozwinąć markę, która dbać będzie o wygląd naszych domów. Z typową dla siebie ponadczasową elegancją, klasyką połączoną z nowoczesnością i przyjemnym minimalizmem projektuje już nie tylko ubrania czy akcesoria, ale także meble.

Naturalną konsekwencją rozwoju gałęzi designu jest stworzenie miejsca dla jej klientów. Pierwszy butik Bottega Veneta Home powstał we wnętrzach XVIII-wiecznego, włoskiego pałacu. Zabytkowe mury, oryginalne freski i drewniana podłoga stanowią fantastyczne tło dla mebli, które przypominają małe dzieła sztuki.

- Być może na pierwszy rzut oka nasze nowe meble sprawiają wrażenie bardzo surowych, ale gwarantuję, że wszystkie są uniwersalne, funkcjonalne i stworzone tak, by służyły przez lata – powiedział Tomas Maier w rozmowie z portalem Style.com.

Pierwszy, wnętrzarski butik Bottega Veneta znajduje się w pałacu Gallarati Scotti w Mediolanie.

bottegaveneta.com
bottegaveneta.com
bottegaveneta.com
bottegaveneta.com

Tematy:

Nieprawidłowy email