Boomini – nowoczesny domek dla lalek

Jeżeli macie dość tandetnych zabawek dla dzieci, ten projekt jest świetną alternatywą.

BOOMINI

BOOMINI jest nową polską marką nowoczesnych domków dla lalek. Spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa, ale nie służą tylko do zabawy. Autorami tego projektu są: architekt Adam Kozik – zaprojektował bryłę domku, i Ola Wołczyk odpowiedzialna za wnętrza. Przestronny domek składa się z 4 elementów, które można ze sobą dowolnie zestawiać w poziomie. Wykonany z certyfikowanej sklejki. Zestaw zawiera schody.

BOOMINI
BOOMINI

Idealny do zabawy dla kilkorga dzieci, równocześnie można się bawić ze wszystkich stron. Jeśli ma pełnić funkcję dekoracyjną, to najlepiej wygląda postawiony na podwyższeniu, aby widoczne były wszystkie elementy wyposażenia wnętrza. Wnętrza utrzymane są w pastelowej kolorystyce. Meble wykonane są z drewna i sklejki, pomalowane farbami wodnymi. Tapicerowane elementy wykonane są z filcu wełnianego.

BOOMINI
BOOMINI
BOOMINI

Domek został podzielony na kilka stref. W części kuchennej znajdują się: kredens, wyspa oraz stół z dwoma taboretami. Z kuchnią sąsiaduje przedpokój, a w nim umieściliśmy wieszak oraz małe krzesełko. Piętro to strefa prywatna, są w niej duży pikowany materac pełniący funkcję łóżka (z poduszkami i narzutą) oraz wanna ze stojącą baterią. W pokoju znajduje się też ława, na której wygodnie można odłożyć ubranie czy ręcznik. Z tyłu domku znajduje się salon, a w nim sofa z poduszkami, fotel oraz podnóżek. Całość uzupełnia stolik kawowy. Nad salonem jest taras, a na nim 2 leżaki, parasol i stolik. Przy ułożeniu domku, który proponujemy, na taras prowadzi przejście z sypialni.

BOOMINI
BOOMINI
BOOMINI

Zarówno konstrukcja domku, jak i meble prowokują do uruchomienia wyobraźni przestrzennej i stwarzają pole do aranżacji według własnego pomysłu.

Tematy:

Nieprawidłowy email