"Arka Koniecznego"Roberta Koniecznego najlepszym projektem według magazynu "Wallpaper"

Możemy być dumni z architekta Roberta koniecznego. Jego dom „Arka Koniecznego”, który znajduje się w województwie śląskim, zdobył pierwsze miejsce w konkursie Design Award 2017, organizowanym przez magazyn „Wallpaper”.

Foto: Materiały prasowe

Jest jednym z najbardziej utalentownych i nagradzanych polskich architektów. Robert Konieczny, bo o nim mowa zwyciężył w konkursie Design Awards 2017, organizowanym przez magazyn „Wallpaper”.

Jego „Arka Koniecznego” pokonała cztery pozostałe domy, zakwalifikowane do ścisłego finału w kategorii „Najlepszy dom 2016”. Dom Roberta Koniecznego zwyciężył z Sun Path House w Stanach Zjednoczonych - Studio Christian Wassmann, Michaelis House w Wielkiej Brytanii - Alex Michaelis, Gotland underground house w Szwecji - Skälsö Arkitekter oraz D House w Japonii - Ron Arad i Issho.

Foto: Materiały prasowe "Arka Koniecznego"

-Wow!!! Co mam powiedzieć.. Arka Najlepszym domem świata według Wallpaper! Dwa miesiące temu Najlepszy budynek świata za CDP na World Architecture Festival.. To chyba sen– napisał konieczny na swoim profilu na Facebooku.

Magazyn Wallpaper, który zajmuje się tematyką designu, cyklicznie nagradza projektantów, miejsca czy produkty, które uznawane są przez międzynarodowe jury za najlepsze na świecie.

Dom Roberta Koniecznego umiejscowiony jest na zboczu góry w Brennej w Beskidach w woj. śląskim. „Arka koniecznego” wykonana jest z żelbetu. Największą ozdobą domu są przeszklenia fasady. Dzięki nim rozciąga się z wnętrza przepiękny widok na góry otaczające dom.

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

~Architekt : Jest błąd w tytule
16 sty 17 19:28
Liczba głosów:0
0%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Nieprawidłowy email