Anja Rubik ma 30 lat!

Najpopularniejsza polska modelka kończy dzisiaj 30 lat! Z tej okazji mamy dla Was zdjęcia Anji, których na pewno jeszcze nie widzieliście!

Instagram

Gwiazdy na pokazie SIMPLE! :Obejrzyj wideo Simple - to już 20 lat!

Anja Rubik to obiekt westchnień tysięcy facetów na całym świecie i zazdrości milionów kobiet. Kiedy piętnaście lat temu zaczynała swoją przygodę z modelingiem, nikt nie przypuszczał, że zajdzie tak daleko. Na przestrzeni tych lat przeszła niesamowitą drogę! Zaczynając od sporadycznych przejściach po wybiegu czy drobnych kontraktach, przez umowy z najbardziej prestiżowymi markami na świecie. Obecnie, w samej czołówce topowych modelek świata, bez pośpiechu może przebierać w propozycjach, które codziennie do niej spływają.

To zdecydowanie jedna z najbardziej zapracowanych 30latek na świecie.

W VU MAG prowadzi swoją rubrykę, w której dzieli się swoimi obsesjami - Anji Rubik na VU MAG!

Obejrzyjcie zdjęcia Anji, które dla Was przygotowaliśmy. Nie tylko z archiwów agencji D'Vision, ale również rodzinnych albumów, do których dotychczas dostęp mieli tylko jej najbliżsi.

D'Vision

Anja w wieku 3 lat. Czy przypuszczalibyście, że tak wyglądała przyszła supermodelka?

D'Vision

Anja w wieku 7 lat na farmie w RPA. Jej ojciec był weterynarzem, który dużo podróżował po świecie. W wieku wywiadach modelka podkreśla, że dzieciństwo było cudownym czasem w jej życiu.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Anja w wieku 7 lat. Już wtedy wyróżniała się na tle innych dzieci. Te nogi!

D'Vision

Polaroid z czasów samych początków Anji. Czy też sądzicie, że Rubik wygląda jak młodziutka Angelina Jolie?

D'Vision

Anji Rubik na VU MAG!

D'Vision

Tak Anja wyglądała w wieku 14 lat! Już w tak młodym wieku zdradzała talent w pozowaniu przed obiektywem aparatu. Ewidentnie już wtedy wiedziała, że spojrzenie jest najważniejsze!

Anja w 2002 roku / AKPA

Na tym zdjęciu Anja ma 19 lat! Już wtedy zdobywała doświadczenie za granicą, ale ciągle intensywnie pracowała w Polsce.

Anja w 2005 roku / AKPA

2005 rok to już prawdziwy maraton zawodowy i ważny czas dla kariery Anji. Rubik rok później podpisała kontrakt z Estee Lauder i była pierwszą Polką, która zawodowo związała się z tą marką. Od tej chwili Anja jest już tylko na szczycie.

Zdjęcia vuMag BlueServices

2013 rok. Anja do Polski przyjeżdża już jako gwiazda.

Portfolio Rubik jest bardzo bogate. Uczestniczyła w kampaniach reklamowych marek: Valentino, Diesel, Versace, Elie Saab, Dior, Emporio Armani, H&M, Dolce & Gabbana, Keita Maruyama, La Perla, Guy Laroche, Fusco, Chanel, Gucci, Apart. Otwierała pokazy projektantów, m.in. Stelli McCartney i Proenzy Schouler. Pojawiła się na wybiegach największych projektantów i domów mody: Yves Saint-Laurent, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Donna Karan czy Karl Lagerfeld. Słabość wyznawał jej ostatnio Kurt Geiger: Anja Rubik dla Kurta

Rubik spełnia się nie tylko jako modelka, ale również jako dyrektor artystyczny magazynu o modzie „25 magazne”. W VU MAG prowadzi swoją rubrykę, w której dzieli się swoimi obsesjami - Anji Rubik na VU MAG!

Tematy:

Nieprawidłowy email