Amy Schumer zagra lalkę Barbie

Długonoga blondynka o tali osy to wizerunek lalki Barbie. W filmie, który ma powstać o przygodach tej słynnej lalki, nie zobaczymy jednak aktorki o rozmiarze zero. Najsłynniejszą lakę świata zagra gwiazda o krąglejszych kształtach- Amy Schumer.

Foto: East News

Wybór aktorki do roli Barbie zaskoczył. Chyba nikt się nie spodziewał, że najsłynniejszą lalkę świata zagra gwiazda, której daleko do rozmiaru modelki.

Foto: East News Amy Schumer

Amy Schumer, bo o niej mowa wcieli się w postać Barbie, która decyduje się na ucieczkę z perfekcyjnego świata, jakim jest Barbieland. Za fabułę produkcji odpowiedzialna jest Hilary Winston, producentka telewizyjna i twórczyni serialu komediowego „Community”.

Foto: East News Barbie

Wiadomość o tym, że to właśnie Amy ma zagrać Barbie, zelektryzowała branżę aktorską i modową. Również internauci mają co do tego pomysłu mieszane uczucia. Według nich Amy do roli Barbie jest po prostu za duża.

-To ja zdecyduję, czy jestem piękna. Czy jestem silna. Nie napiszecie historii mojego życia. Ja to zrobię- komentowała Schumer.

Całe zamieszanie wokół roli Schumer w filmie o Barbie zbiegło się z ogłoszeniem nominacji do nagrody Emmy. 35-letnia aktorka może dostać nagrodę w dwóch kategoriach: najlepszy album komediowy za jej stand-up "Live At The Apollo" oraz najlepszy album słowa mówionego za audiobook "The Girl With The Lower Back Tattoo" ("Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach").

Foto: East News Amy Schumer

Niektórzy podkreślają, iż najnowsza wersja kinowa o Barbie może odmienić wizerunek kobiety o nierealnych kształtach. Warto podkreślić, iż na początku tego roku na okładkę "Times'a" trafiły Barbie o pełniejszych kształtach. Firma Mattel zdecydowała również, że Barbie będą miały różne sylwetki i kolory skóry.

Tematy:

Nieprawidłowy email