Amy Schumer zreygnowała z roli Barbie

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, iż Amy Schumer zagra w filmie o przygodach kultowej lalki barbie. 35-letnia aktorka poinformowała na łamach serwisu internetowego "Variety", że wycofuje się z roli Barbie. Co jest powodem jej decyzji?

Foto: East News

W grudniu amerykańskie media poinformowały, że powstaje film o przygodach Barbie. Rola główna lalki, która zostaje wykluczona z idealnego świata, jakim jest Barbieland miała zostać powierzona Amy Schumer. Podobno 35-letnia aktorka miała również napisać scenariusz do produkcji.

Foto: East News Amy Schumer nie zagra Barbie

Niedawno na łamach serwisu internetowego "Variety" Amy poinformowała swoich fanów, że nie zagra w produkcji. -Z powodu konfliktów na planie nie mogę dłużej angażować się w film o Barbie” - zapowiedziała Amy.

Nie wiadomo, kto zastąpi Amy w roli kultowej lalki. Taka decyzja aktorki może ucieszyć hejterów, którzy nie szczędzili pod jej adresem słów krytyki. Według nich rola Barbie nie pasuje do Schumer z powodu jej krągłej sylwetki. Premiera filmu o najsłynniejszej lalce świata zaplanowana jest na 29 czerwca 2018 r.

Polecamy także:

Tematy:

Nieprawidłowy email