Piękne i niebezpieczne sesje zdjęciowe 27-letniej modelki

27-letnia modelka Rava Ray pochodzi z małej wyspy na Południowym Pacyfiku. T modelka inna niż wszystkie. Zamiast blichtru w stolicach mody, ona woli sesje zdjęciowe z niebezpiecznymi stworzeniami morskimi.

Foto: Materiały prasowe

Nazywana "królową płaszczek" Rava Rey to 27-latka zafascynowana podwodnym życiem: nurkowaniem z rekinami, delfinami, żółwiami, wielorybami oraz płaszczkami. Rava nurkuje oraz pozuje z morskimi stworzeniami.

Efektem tego niecodziennego hobby są niezwykłe fotografie, które możemy oglądać na jej Instagramie. Sesje modelki z niebezpiecznymi zwierzętami podbijają sieć.

"Królowa płaszczek" podkreśla, iż nigdy nie bała się kontaktu z rekinami czy płaszczkami. Nie zraziła się do nich nawet wtedy, gdy uległa wypadkowi. Została co prawda ugryziona przez płaszczkę, lecz na szczęście nie została ugodzona jej kolcem jadowym, znajdującym się na ogonie zwierzęcia. -Kiedy pływasz z dzikimi zwierzętami, czasem nie wiedzą, jak reagować. - powiedziała w jednym z wywiadów modelka.

Choć jej nagie sesje zdjęciowe z podwodnymi zwierzętami cieszą się olbrzymią popularnością, Rava ma jeszcze jedno ciekawe hobby. Projektuje suknie oraz naszyjniki stworzone z piór i muszelek.

Tematy:

Nieprawidłowy email