10 pomysłów na wieczór panieński

Bliska ci osoba niedługo wychodzi za mąż, a ty jako świadkowa nie wiesz w co włożyć ręce? Chcesz zorganizować jej niezapomniany wieczór panieński, ale nie masz pomysłu na oryginalną imprezę? Podsuwamy wam 10 propozycji, które zagwarantują pannie młodej niezapomniane wrażenia!

Foto: istock

Większość mężczyzn swój wieczór kawalerski traktuje jako sprawę honorową. Stają na głowie, by zorganizować imprezę, którą będą wspominać przez długi czas. Wieczór kawalerski wywołuje niezrozumiałą ekscytację i nawet uruchamia zakurzoną do tej pory kreatywność, organizując rozmaite atrakcje. Zresztą doskonale znamy to z filmu „Kac Vegas”, który wywołuje uśmiech i maślane oczy na twarzy każdego faceta. A co z kobietami? Dlaczego my nie mamy prawa w szczególny sposób zaakcentować ostatnich chwil stanu panieńskiego? A jeśli już się na to decydujemy, to dlaczego impreza kończy się na lampce wina w osiedlowej knajpce?

Na szczęście wieczory panieńskie powoli stają się miłym zwyczajem również w damskim gronie. I z doświadczenia wiem, że często przebijają męskie wypady. Dlatego osobiście radzę organizować wieczór panieński kilka tygodni przed planowaną datą ślubu. Bądźmy szczerzy - jakakolwiek impreza dzień przed ceremonią jest obarczona dużą dawką ryzyka. Gdzie się wybrać i jakie atrakcje zorganizować, by ten wieczór panieński był dla panny młodej niezapomnianym przeżyciem? Mam dla was kilka pomysłów!

1. Wyjazd w ciepłe kraje

Słońce, plaża i drinki z palemką - to tylko brzmi niewinnie. W damskim gronie to istna kuźnia przygód. Do tego odpoczynek w tak sympatycznych okolicznościach przyrody, z dala od przedweselnych stresów i rozhisteryzowanych rodziców na pewno przyda się pannie młodej. Organizacja takiego wyjazdu z pewnością nie należy do najłatwiejszych, ale gwarantuję, że jest wart wszystkich pieniędzy. To ostatnia chwila na beztroskie szaleństwa, które zaowocują bezcennymi wspomnieniami. Jeśli nie macie czasu lub możliwości na dłuższy wyjazd, spróbujcie wybrać się chociaż na weekend.

Foto: istock

2. Koncert idola

Jeśli panna młoda jest fanką konkretnego zespołu lub wokalisty, warto wcześniej sprawdzić jego trasę koncertową. Babski wypad na takie wydarzenie tylko podbije emocje związane z nadchodzącą ceremonią. Najbliższy koncert odbywa się za granicą? Jeszcze lepiej! Będziecie miały okazję zobaczyć nowe miejsca i ominiecie ryzyko natknięcia się na kolegów przyszłego męża.

Foto: istock

3. Wspólny manicure i pedicure

Salony piękności wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientek i organizują wieczory panieńskie w swoich gabinetach. Wszystkie uczestniczki imprezy jednocześnie mają robiony manicure i pedicure przy wybranej muzyce i lampce szampana. Niektóre gabinety na czas wieczoru panieńskiego zamykają salon po to, by panie czuły się komfortowo. W Warszawie takie usługi oferują gabinety OPI NAIL SPA.

4. Wizyta w SPA

Bez wątpienia to dość oczywisty i nieco oklepany pomysł, ale zawsze niezawodny! Każda kobieta lubi się zrelaksować w saunie i podczas masażu. Poza tym zabiegów upiększających przed ślubem nigdy za wiele!

5. Nauka tańca erotycznego

Pole dance jest już nie tylko hobby, ale wysuwa się na prowadzenie na liście ulubionych form treningowych młodych kobiet. Nic dziwnego - regularne treningi fantastycznie wyciągają wszystkie mięśnie, rzeźbiąc i wyszczuplając sylwetkę. Może zatem zorganizować pannie młodej kameralny trening w gronie najbliższych przyjaciółek? Jeśli panna młoda nie jest przekonana do tańca na rurze, można wybrać delikatniejszą formę tańca erotycznego. Tego typu zajęcia oprócz spalania kalorii, poruszają nawet najbardziej ukryte pokłady kobiecości, zwiększają  świadomość ciała i poczucie własnej wartości.

Foto: istock

6. Pamiątkowa sesja zdjęciowa

Aby zorganizować sesję zdjęciową, należy wynająć profesjonalne studio, fotografa, wizażystę oraz stylistę fryzur. Taki wieczór panieński pozwoli pannie młodej poczuć się jak prawdziwa modelka, a pamiątka z ostatnich panieńskich chwil zostanie do końca życia.

Foto: istock

7. Disneyland!

Czyli powrót do dzieciństwa! Wata cukrowa, sklepy wypełnione gadżetami z ulubionych bajek, szalone rollercoastery i baśniowe krainy to świetny sposób na pożegnanie panieńskiego stanu. Zapewniam, że grupa rozbawionych kobiet pośród szkolnych wycieczek robi ogromną furorę. Co więcej, Paryż jest na wyciągnięcie ręki, więc wieczorem można się wybrać na solidne after party.

Foto: istock

8. Wieczór z wróżką

To propozycja dla odważnych. Sesje z wróżką są popularną formą spędzania wieczorów panieńskich w wielu zachodnich krajach. To od was zależy, czy spotkanie ma przybrać formę grupową, czy indywidualną. Zanim jednak zdecydujesz się na wieczór z wróżką, wybadaj czy panna młoda chce poznać swoją przyszłość. Kto wie, taki wieczór może zmienić jej życie…

Foto: istock

9. Imprezowy autobus / tramwaj

Warszawski Zarząd Dróg Miejskich wynajmuje środki lokomocji do panieńsko - kawalerskich imprez. Firma zapewnia przejażdżkę po jednej z wyznaczonych tras, po waszej stronie leży zorganizowanie cateringu i oprawy muzycznej. To ciekawy pomysł dla panien młodych, które lubią niebanalne przeżycia.

10. Tematyczna domówka

Domówka jest najtańszą i najbardziej bezpieczną opcją, choć wcale nie musi być oczywista. Tematyczne imprezy zmieniają aranżacje znanych nam pomieszczeń i angażują każdego uczestnika do czynnego uczestnictwa w zabawie. Oprócz tematycznych strojów, można pobawić się wystrojem wnętrz, konkretnym stylem muzycznym, ozdobami w mieszkaniu i konkursami. Impreza hawajska, w stylu lat 20-tych, stylizowana na czasy PRL-u lub w klimacie harleyowców zostanie w pamięci na długo!

Tematy:

Nieprawidłowy email