Suknia ślubna z sieciówki

Suknia ślubna z sieciówki? To chyba idealne rozwiązanie dla tych wszystkich z was, które marzą o przepięknej kreacji, nie wydając na nią fortuny. A zaoszczędzone pieniądze mogą przeznaczyć na dłuższą podróż poślubną.

Foto: Materiały prasowe

W sklepach sieciowych znajdziemy już praktycznie wszystko, co w danej chwili jest na topie. Nowym pomysłem jest pojawienie się w asortymencie tych sklepów także sukni ślubnych. Jest to dobra alternatywa dla tych wszystkich panien młodych, które nie dysponują dużym budżetem i nie mogą sobie pozwolić na suknię od projektanta.

Suknie ślubne w sieciówkach pojawiają się już od dłuższego czasu, ale dopiero w tym sezonie zaczęło się robić o nich głośno. Może powodem tego jest pojawienie się białych kreacji w ostatniej kolekcji H&M Conscious.

Foto: Materiały prasowe suknia ślubna z sieciówki

Trzy modele zaproponowane przez H&M to sukienki w stylu boho – koronkowe o długości do ziemi lub tuż za kolano. Jest też bardziej balowa kreacja z wygodnymi kieszeniami w spódnicy. Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy H&M do sprzedaży wprowadza tego typu kreacje. Kilka lat temu suknię ślubną można było kupić w jednej ze specjalnych kolekcji projektanta – Viktor & Rolf.

Foto: Materiały prasowe viktor-and-rolf-hm-wedding-dress

Na początku roku do swojej oferty dodał suknie ślubne również sklep internetowy Asos. Ta popularna brytyjska platforma zakupowa proponuje ubrania nie tylko dla samej panny młodej, ale także dla druhen. Znajdziemy również garnitury dla pana młodego, a także akcesoria – buty, stroiki, torebki, welony, a nawet bieliznę. Ceny również są bardzo przystępne. Na suknię ślubną Asos przeznaczyć trzeba około 350 euro. Na stronie nie brakuje także bardziej modowych propozycji – spodnium lub też modeli z peleryną.

Foto: Materiały prasowe Asos

Tematy:

Nieprawidłowy email