Pokaz Mariusza Przybylskiego

Wczoraj odbył się pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Takie wydarzenia zawsze przyciągają tłumy gwiazd, zobaczcie kto tym razem pojawił się na imprezie. Tylko w VU ekskluzywne zdjęcia z wydarzenia!

VU MAG

Na pokazie najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego nie mogło zabraknąć obiektywu VU! Wśród znakomitych gości wypatrzyliśmy m.in.: Katarzynę Figurę, Tamarę Arciuch wraz z Bartoszem Kasprzykowskim, Mateusza Damięckiego, który cały wieczór spędził z Anną Bosak, Katarzynę Cichopek, Agnieszkę Szulim z mikrofonem oraz niemal kompletne jury programu Top Model - Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską i Marcina Tyszkę.

Impreza była nie lada wydarzeniem dla naszej czytelniczki - Anny Bęś, która wygrała konkurs VU MAGa i zasiadła w pierwszym rzędzie obok szefowej naszego magazynu! Ani gratulujemy i życzymy jeszcze większych modowych wrażeń!

Ekskluzywne zdjęcia z pokazu Mariusza Przybylskiego, oto wydarzenie w obiektywie VU!

Polecamy także relację z rozstrzygnięcia konkursu VU - poznajcie naszą czytelniczkę, która usiadła w pierwszym rzędzie na pokazie Mariusza Przybylskiego!

VU MAG

Mikołaj Komar, redaktor naczelny K MAG, uwodzi piękne panie. Skutecznie?

VU MAG

Zastanawiamy się, co spowodowało tak zły nastrój Joanny Krupy i Marcina Tyszki? Może mała sprzeczka?

VU MAG

Z gatunku nostalgicznych spojrzeń. Nieśmiało powracająca na salony Katarzyna Cichopek, wyglądała naprawdę świetnie.

VU MAG

Pogawędka nie na pokaz. Bartosz Kasprzykowski klęczy przed Tamarą Arciuch i Katarzyną Figurą.

Jarosław Antoniak

Mariusz Przybylski osobiście przywitał szefową działu mody VU MAG - Annę Puślecką oraz towarzyszącą jej zwyciężczynię naszego konkursu Usiądź w I rzędzie - Annę Bęś.

VU MAG

Teraz już odrobinę bliżej i jakby intymniej. Na takich wydarzeniach trudno o chwilę intymności. Arciuch i Kasprzykowski to naprawdę urocza para.

VU MAG

Rozmowa dwóch aktorek o modzie - Tamara Arciuch z Katarzyną Figurą.

VU MAG

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego na sezon Wiosna Lato 2013.

VU MAG

Joanna Krupa przyjechała do Polski na nagranie nowej edycji programu Top Model, przy okazji modelka obserwuje polskie trendy w modzie. Ją z kolei, w tle obserwuje Małgorzata Leitner

VU MAG

Katarzyna Figura zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie. Na wczorajszym pokazie Mariusza Przybylskiego była jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd.

Jarosław Antoniak

Mariusz Przybylski wraz z modelkami pozuje fotoreporterom.

VU MAG

Pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego przyciągnął wiele gwiazd. Zobacz ekskluzywne zdjęcia z imprezy w obiektywie VU!

VU MAG

Agnieszka Szulim, za chwilę nowa gwiazda TVN doskonale zna pracę fotoreporterów. Czyżby kontrolowała zdjęcia?

VU MAG

W pierwszym rzędzie wypatrzyliśmy Mateusza Damięckiego z Anną Bosak.

VU MAG

Katarzyna Sokołowska stworzyła choreografię pokazu. Na zdjęciu z Anną Puślecką, która specjalnie na tę okazję wybrała płaszcz Zuo Corp.

Tematy:

Nieprawidłowy email