YU-BE japoński krem do zadań specjalnych

YU-BE to kultowa japońska marka kosmetyków, które teraz możesz kupić również w Polsce. Największym bestsellerem marki YU-BE jest nawilżający krem terapeutyczny do skóry suchej.

www.shiroi.pl

Ten kultowy kosmetyk powstał w 1957 roku, a wynalazł go japoński farmaceuta Yoshikiyo Nowatari. Naukowiec nie mógł pomóc jednej ze swoich klientek, która bardzo cierpiała z powodu spierzchniętej i wysuszonej skóry. Preparaty z wazeliną, które do tej pory stosowała, były tłuste i ciężkie, nie wchłaniały się i nie przynosiły ulgi.

Pan Nowatari zobowiązał się do opracowania nowej, lepszej i skuteczniejszej formuły. I tak po kilku miesiącach prac w laboratorium opracował krem, oparty na niskocząsteczkowej glicerynie i kamforze. Obecnie formuła została wzbogacona o kwas hialuronowy oraz witaminy E, C oraz B2.

W niewielkiej tubce zamknięty jest glicerynowy krem o konsystencji lekkiej maści, która łatwo rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Głęboko odżywia skórę i opóźnia procesy starzenia. Pozostawia ją gładką i delikatnie napiętą.

Nawilżający krem YU-BE to idealny kosmetyk na zimę, gdy nasza skóra potrzebuje wyjątkowego nawilżenia i ochrony. Możesz stosować go wszędzie tam gdzie Twoja skóra jest przesuszona, zniszczona czy zaczerwieniona. To kosmetyk wielofunkcyjny. Świetnie sprawdzi się na łokciach czy kolanach, jako krem do rąk lub balsam do ust. Na większe partie skóry używaj balsamu do ciała, który ma lżejszą konsystencję, a te same właściwości.

Jedyny minus? Intensywnie kamforowy zapach, który można kochać lub nienawidzić. Nam jednak on zupełnie nie przeszkadza…

Cena: 74 zł / 33 ml

Kosmetyki YU-BE znajdziesz w sklepie internetowym shiroi.pl.

Tematy:

Nieprawidłowy email