Kosmetyczne hity Jessiki Biel

Naturalnie rozświetlona cera, delikatnie wytuszowane rzęsy - często w towarzystwie czarnego eyelinera, a do tego lśniące i zdrowe włosy – tak w skrócie opisać można Jessikę Biel. Czy hollywoodzka piękność ma swoje ulubione kosmetyki, którym zawdzięcza tak promienny wygląd? Oczywiście!

Getty Images/Flash Press Media

– Uwielbiam kosmetyki Liz Earle, a w szczególności linię Skin Repair oraz olejek Superskin Concentrate – zdradza aktorka, dodając, że te kosmetyki świetnie sprawdzają się na skórze zmęczonej makijażem.

Getty Images/Flash Press Media

Kosmetyki Liz Earle to przepis Jessici Biel na zawsze piękną i wypoczętą skórę twarzy, a jaki jest sekret jej lśniących włosów? To olejek Moroccanoil.

– Ten kosmetyk uratował moje włosy – mówi Jessica Biel. – Moje włosy bez przerwy poddawane są różnym zabiegom stylizacyjnym i robią się bardzo suche, szczególnie na końcach. Odkąd zaczęłam używać olejku Moroccanoil tuż po wyjściu spod prysznica, moje włosy stały się jedwabiste!

Getty Images/Flash Press Media

Jednym z ostatnich kosmetycznych odkryć aktorki jest tusz do rzęs Revlon Grow Luscious, który nie tylko tworzy spektakularny makijaż, ale też odżywia i wzmacnia rzęsy.

Getty Images/Flash Press Media

Jaki jest jej przepis na piękno?

– Dużo snu, dużo wody i zero alkoholu – podsumowuje. – Wiem, że to brzmi banalnie, ale naprawdę działa!

Tematy:

Nieprawidłowy email