Joss - Masaż zamiast Botoksu

Nichola Joss w ciągu zaledwie kilku lat stała się międzynarodową ekspertką od ekspresowych zabiegów upiększających. Co sprawia, że kochają ją największe nazwiska show-biznesu? Masaż zamiast botoksu!

www.nicholajoss.com

To do Nicholi Joss zgłaszają się gwiazdy, gdy zbliża się oscarowa noc, premiera superprodukcji czy ważny pokaz mody. Kalendarz spotkań ma wypełniony po brzegi, a wśród zapisanych na zabiegi gwiazd są takie nazwiska jak: Gisele Bundchen, Kate Moss, Scarlett Johansson czy Gwyneth Paltrow.

Zobacz: 50 TWARZY KATE MOSS

Co sprawia, że celebryci z całego świata nie mogą się bez niej obejść? Nichola Joss to czarodziejka, której wiedza, doświadczenie i… specjalny masaż twarzy mogą zdziałać cuda!

– Moi klienci przychodzą do mnie najczęściej 2-3 dni przed wielkimi imprezami. Po zabiegu, który oparty jest głównie na drenażu limfatycznym skóry oraz specjalnej technice masażu, ich twarze odzyskują jędrność, blask i młodość niemalże natychmiast – mówi Nichola Joss w wywiadzie dla OK.magazine.

Brytyjska guru urody – jak mówią o niej w branży – wierzy, że odpowiednia technika masażu z powodzeniem może zastąpić botoks. Jej zdaniem problemem kobiet nie są zmarszczki, ale zwiotczenie mięśni twarzy.

– Nichola szybko „ostukuje” moją twarz palcami. Potem mówi: „Masz zanik mięśni po lewej stronie twarzy” i pyta: „Lubisz spać na tej stronie?” Owszem – odpowiadam – tak spotkanie z Nicholą Joss opisuje dziennikarka New York Timesa. Pierwsza wizyta bowiem zawsze zaczyna się od badania, podczas którego Nichola sprawdza, w którym miejscu nasza twarz potrzebuje największej pomocy.

Potem zaczyna się masaż. Pierwsze spotkanie z Nicholą Joss nie należy do przyjemnych.

– Tuż po zabiegu moja twarz jest obolała, ale nie czerwona– czytamy dalej w relacji dziennikarki. – Efekty dostrzegam następnego dnia rano. Cały dzień mimowolnie dotykam mojej twarzy, która wyraźnie odmłodniała.

Jak pisze dziennikarka, zabieg nie jest tani - 275 dolarów za jeden masaż! Nichola Joss zapewnia jednak, że nie musimy wydawać fortuny, aby „utrwalić” efekt uzyskany w czasie spotkania w Sanctuary SPA.

– Najlepiej masaż wykonywać wieczorem, używając do tego specjalnych ujędrniających olejków– mówi Nichola Joss. - Należy skupić się na kościach policzkowych. Masować je zdecydowanymi, kolistymi ruchami i nie bać się dotykać twarzy!

Masaż zamiast botoksu? Nichola Joss udowadnia, że to możliwe, ale nie tylko ona. W skład większości zabiegów anty aging dostępnych w polskich gabinetach SPA wchodzi specjalistyczny masaż twarzy. Byłaś na takim zabiegu i nie jesteś zadowola? Być może to nie kwestia metody, ale braku wiedzy osoby, która zabieg wykonywała. W końcu nie każdy jest Nicholą Joss!

Zobacz: CYFROWY DETOKS - TUTAJ ODPOCZNIESZ BEZ KOMÓRKI

Tematy:

Nieprawidłowy email