Nowy termin - już w niedzielę!

Miałyśmy spotkać się 9 czerwca, jednak pogoda pokrzyżowała nasze plany. Z powodu powodzi w Warszawie, bieg She Runs The Night został odwołany. Ale spokojnie, biegaczki nie poddają się tak łatwo! Na wyznaczonej trasie spotykamy się już w najbliższą niedzielę, 30 czerwca.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Lejący się godzinami deszcz i nawałnica, która przeszła przez Warszawę zmusiła organizatorów She Runs The Night do odwołania zaplanowanego na 9 czerwca biegu. Ale jak wiadomo, sportowcy tak łatwo się nie poddają.

Impreza została przełożona na niedzielny wieczór, 30 czerwca.

Oprócz daty wydarzenia, nic się nie zmienia.

Do miasteczka biegu można przybywać od godziny 16:00, a tam czeka na nas mnóstwo atrakcji. Przygotowano strefę piękna, relaksu, foto oraz Nike. Każda z nas będzie mogła oddać swe ręce pod opiekę NailSpa (polecam kobietom, które w ciągu tygodnia nie miały czasu na zrobienie manikiuru), skonsultować się z dietetykiem oraz trenerami fitness z Holmes Place. Będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i wziąć udział w grupowej rozgrzewce. Przed startem napędzać nas będzie muzyka grana przez DJ Green Rose, a następnie energetyczne kawałki zespołu SheMoans. Tego dnia w miasteczku będzie można też zobaczyć Agnieszkę Więdłochę, Katarzynę Bujakiewicz, Aleksandrę Kisio, Joannę Jabłczyńską i Beatę Sadowską.

Na bieg zakładamy białe koszulki, które dostałyśmy w pakiecie startowym Nike.

Pamiętajcie także, aby na nadgarstek założyć różową opaskę, a wokół sznurówek przewiązać białą taśmę z chipem. Te elementy stanowią przepustkę i bez nich nie będzie można wejść na teren miasteczka biegu.

Do zobaczenia na starcie o godzinie 21:00!

Tematy:

Nieprawidłowy email