Nike+ Training Club: osobisty trener w twojej kieszeni

Jeśli każdego dnia pracujesz nad swoją sylwetką to wiesz, że każda dodatkowa motywacja sprawia, że codzienny trening staje się ciekawszy. Gdy czujesz wszystkie swoje mięśnie wtedy wiesz, że wysiłek został nagrodzony. Jak więc poznawać nowe ćwiczenia niekoniecznie wychodząc z domu? Niedawno do Polski weszła aplikacja, która pełni funkcję osobistego trenera. Ćwiczysz gdzie chcesz, ile chcesz i pracujesz nad ciałem, jakiego pragniesz. Warto więc poznać bliżej Nike+Training Club, bo poznając nowe ćwiczenia udoskonalasz inne partie Swojego ciała, kontrolując i dobierając trening do swojej dyspozycji danego dnia.

VU MAG

Na rynku znajduje się wiele aplikacji wspomagających trening. Pamiętacie Nike+ Running? To dzięki niej tysiące ludzi na całym świecie pokochało bieganie. Aż trudno uwierzyć, że smartfon potrafi zmobilizować do wczesnej pobudki i założenia sportowych butów. Do tego towarzyszy przez cały trening, a na koniec jeszcze pochwali.

Od teraz mamy na rynku nową aplikację Nike+ Training Club, która powstała z myślą o tych, którym zależy na wzmocnieniu całego ciała. Program zawiera ponad 100 programów ćwiczeń treningu funkcjonalnego. Co to oznacza? Sama decydujesz, na jakim efekcie treningu zależy Ci najbardziej. Możesz wybrać program do spalania tłuszczu, modelowania sylwetki lub wzmocnienia mięśni. Nie masz czasu na długotrwały wysiłek? Nic nie szkodzi! W aplikacji znajdziesz programy z ograniczeniem czasowym: na 15, 30 i 45 minut. Cały sekret polega na tym, by dane ćwiczenia wykonywać poprawnie (i regularnie), a nie godzinami katować się na siłowni.

Jak to działa?

Obsługa N+TC jest banalnie prosta. Wystarczy ściągnąć aplikację poprzez AppStore (dla urządzeń z oprogramowaniem iOS) lub GooglePlay (na Androida). Jak już aplikacja będzie dostępna na Twoim urządzeniu mobilnym, należy się zarejestrować - możesz to zrobić za pomocą swojego konta na Facebooku (trwa to dosłownie kilka sekund), lub możesz założyć swoje niezależne konto w społeczności Nike (jest ono kompatybilne z innymi aplikacjami Nike). Kiedy już będziesz zalogowana, wystarczy wybrać program, intensywność ćwiczeń i wziąć się do pracy!

Poziom intensywności ćwiczeń jest dostosowany do wszystkich. Bez względu na to, czy jesteś zawodowym sportowcem, czy dopiero zaczynasz trenować - w aplikacji znajdziesz ćwiczenia dla siebie.

W zależności od wybranego celu treningi pomogą schudnąć, wymodelować ciało lub wzmocnić mięśnie. Aplikacja zawiera wyczerpujące opisy, które pomogą dobrać odpowiedni trening. Ponadto znajdziesz w niej szczegółową analizę każdego treningu w formie zdjęć, czy krótkich filmików. Objaśniają one jak poprawnie ułożyć ciało, by ćwiczenia były jak najbardziej efektywne, a spędzony na treningu czas nie poszedł na marne. To bardzo ważne, bo to właśnie niepoprawna postawa podczas ćwiczeń skutkuje brakiem efektów lub nawet kontuzjami. Jeśli nie jesteś w stanie wykonać danego ćwiczenia, aplikacja podpowiada ci alternatywną aktywność, która doprowadzi do takich samych efektów.

Motywacja

Nie bez powodu wspomniałam o aplikacji Nike+ Running. Wierzcie lub nie, ale mnie ona naprawdę motywuje do treningów. Zbieranie punktów, stawianie wyzwań znajomym i sportowa rywalizacja - dzięki tym czynnikom 3 razy w tygodniu z samego rana dołączam do społeczności Nike i jednocześnie pracuję nad swoją sylwetką. W przypadku N+TC jest podobnie. Każdy wysiłek zostanie zapamiętany przez aplikację, która będzie kontrolować Twoje postępy. Niczym osobisty trener, z tym, że bezpłatny.

Gwiazdy sportu

Maria Sharapova, Serena Williams, Li Na, Julia Mancuso to tylko garstka gwiazd sportu, które specjalnie dla Nike stworzyły swój plan treningowy, dostępny w aplikacji. Przyznajcie, że do tej pory trening z takimi sportowcami mógł istnieć wyłącznie w sferze marzeń. Dzięki aplikacji N+TC każdego dnia możesz poddać się profesjonalnemu treningowi, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz.

Specjalnie dla VU MAG treningi z aplikacji N+TC wykona Mistrzyni Polski i Europy w Karate Tradycyjnym i Mistrzyni Świata w Karate Fudokan - Anna Lewandowska. Ćwiczenia z Anią już niedługo na VU MAG i na VOD.pl, a tymczasem zobaczcie nasze wideo i poznajcie bliżej aplikację Nike+ Training Club!

Tematy:

Nieprawidłowy email