Zuza Bijoch w stylu lat 70.

Polska łączy siły! Rodzima marka zaangażowała do najnowszej kampanii Zuzę Bijoch-jedną z najlepszych polskich modelek. Efekt? Fantastyczne zdjęcia na światowym poziomie!

Foto: Mohito

Zdjęcia odbyły się w sercu Londynu, za obiektywem stanął Rene Habermacher – szwedzki fotograf, który specjalizuje się w modowych zdjęciach reklamowych. Swoje doświadczenie ze współpracy z takimi markami jak: Armani, Bulgari, Chaumet, Christian Dior, Comme des Garcons czy Sacai przeniósł na plan kampanii polskich ubrań, bo efekt jest piorunujący.

Na zdjęciach widzimy zmysłową Zuzę Bijoch, wystylizowaną na gwiazdę kina lat 60. i 70. To właśnie ten okres historii zainspirował główną projektantkę marki Mohito do stworzenia jesiennej kolekcji.

Foto: Mohito

- Nasza kolekcja bazuje głównie na eklektycznych połączeniach oraz nawiązaniu do bogactwa i mnogości stylów XX wieku, szczególnie do kobiecych lat 60., kolorowych 70. oraz ulicznego vibe’u lat 90. – mówi Karolina Sołtan, główna projektantka marki.

Foto: Mohito

Polska marka zwraca szczególną uwagę na najmodniejsze w tym sezonie kolory. Kolekcja bazuje na wielu odcieniach granatu, pomarańczy i burgundzie, jednak głównym bohaterem tej kolekcji jest winna marsala – kolor roku według PANTONE.

Foto: Mohito
Foto: Mohito

Tematy:

Nieprawidłowy email