Zostań modelką Karla Lagerfelda

Zawsze marzyłaś o karierze modelki? Teraz jest to możliwe! Karl Lagerfeld poszukuje nowej twarzy w świecie mody. Wystarczy wrzucić swoje zdjęcie na Instagram i podpisać je odpowiednim hashtagiem.

Getty Images

Znany projektant właśnie ogłosił nabór na nową gwiazdę wybiegów. Razem z agencją modelek Ford Models, poszukiwana jest nowa piękność. Jeśli masz w sobie to coś, pewność siebie, jesteś wysoka i szczupła, to nie ma na co czekać! Może to właśnie ty zostaniesz kolejną Kate Moss.

Wybrana dziewczyna weźmie udział w dwóch pokazach Chanel i Fendi, podczas zbliżającego się Tygodnia Mody. Jest to najbardziej prestiżowe i spektakularne wydarzenie, na którym pojawią się najbardziej wpływowi ludzie świata. Dodatkowo, modelka wystąpi w sesji zdjęciowej dla ekskluzywnego czasopisma V Magazine. Podpisze również kontrakt ze światowa agencją modelek Ford. Taki start gwarantuje oszałamiająca karierę, o której marzy każda modelka. Taka szansa nie zdarza się często, a dziewczyna, która wygra może liczyć się ze zmianą swojego życia o 180 stopni.

Zainteresowana? Jedyne co musisz zrobić to wybrać swoje najlepsze selfie i dodać hashtag #WALKWITHKARL, albo wejść na stronę Scouting.fordmodels.com/V . Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 września.

Nie przegap tej okazji i zgłoś się już dziś. Kto wie, może już niedługo zmienisz ulice swojego miasta, na wybiegi w Paryżu, Mediolanie czy Nowym Jorku.

Tematy:

Nieprawidłowy email