Znamy szczegóły ślubu George'a Clooneya!

Jak wyglądała Amal Alamuddin na ślubnym kobiercu? Już wiemy! Magazyn PEOPLE opublikował właśnie okładkę swojego najnowszego numeru. Jej bohaterami są George Clooney i Amal Alamuddin. Trzeci bohater to zdecydowanie suknia ślubna, o której od kilku dni huczy cały internet!

Amal Alamuddin i George Clooney, okładka PEOPLE

WIELKIE WŁOSKIE WESELE!

Ślub Amal Alamuddin i George'a Clooneya odbył się w romantycznej scenerii Wenecji. Jak podaje magazyn PEOPLE, ceremonia zaślubin trwała pół godziny! Jednak uroczystości wokół ślubu ponad trzy dni! Wszystko zaczęło się już w piątek. W sobotę odbył się ślub, a w niedzielę obiad dla 100 wyjątkowych gości. W trakcie samej ślubnej ceremonii Nora Sagal - córka przyjaciół pary, zaśpiewała "Always" Irvinga Berlina. Jak podaje magazyn PEOPLE, do tego właśnie utworu w trakcie wesela tańczyli także rodzice George'a Clooneya. Natomiast pierwszy taniec para młoda wykonała do piosenki "Why Shouldn't I?" Cole'a Portera. W poniedziałek para młoda, zgodnie z włoskim prawem, udała się do urzędu stanu cywilnego.

Ten wyjątkowy dzień razem z parą młodą świętowało wielu znanych gości, takich jak: Matt Damon, Bono czy Bill Murray. Cały weselny orszak przemieszczał się po Wenecji motorówkami. Motorówka George'a i Amal nosiła nazwę "Amore". Było bardzo romantycznie (nie licząc tłumu paparazzi), bo jak zapewnia pan młody w rozmowie z PEOPLE Magazine, "Wenecja to najbardziej romantyczne miasto na świecie!".

Amal Alamuddin i George Clooney, okładka PEOPLE

OKŁADKA MIESIĄCA!

Wróćmy jednak do okładki PEOPLE Magazine. Co miała na sobie para młoda? George Clooney wybrał garnitur z kolekcji Giorgio Armaniego, a jego ukochana suknię z najnowszej kolekcji Oscara de la Renty. Warto zwrócić uwagę na mały szczegół w stylizacji aktora. Spinki do mankietów ozdobione były grawerunkiem "George" w języku arabskim. To prezent od jego ukochanej Amal Alamuddin.

SUKNIA PIĘKNEJ AMAL

Choć w internecie już od kilku tygodni zobaczyć można było projekty największych kreatorów mody, którzy specjalnie dla pięknej Amal wymyślali suknie ślubne, panna młoda zdecydowała się na klasykę gatunku - Oscara de la Rentę. Być może taki właśnie wybór doradzała Amal Alamuddin sama Anna Wintour (wielka fanka projektów Oscara de la Renty), która pojawiła się na weneckim ślubie gwiazd.

SUKNIA ŚLUBNA AMAL ALAMUDDIN? Zobacz, jakich jeszcze projektantów typowały media tuż przed ślubem.

Hello!

Na okładce widać szczęśliwie zakochanych, świeżo upieczonych małżonków. Amal Alamuddin wygląda fantastycznie w klasycznej, koronkowej sukni Oscara de la Renty. Dekolt odsłania seksowne ramiona panny młodej. Długa suknia z dopasowaną talią podkreśla idealną figurę, a welon z trenem nadaje całej stylizacji bajkowego, królewskiego charakteru.

Co ciekawe, gdy jeszcze wczoraj pisaliśmy Wam o tym, że Amal Alamuddin wybrała Oscara de la Rentę, nie mieliśmy jeszcze dostępu do zdjęć z ceremonii. Dla pięknej prawniczki z Libanu wytypowaliśmy wówczas kilka sukni ślubnych z kolekcji projektanta na sezon wiosna 2015. Wśród tych właśnie typów pojawiła się kreacja, którą wybrała Amal!

Naszym zdaniem ten wybór to strzał w dziesiątkę!

Getty Images
Getty Images

DLACZEGO NIE OKŁADKA VOGUE'A?

Dlaczego zdjęcie pary młodej pojawiło się na okładkach PEOPLE Magazine i HELLO!, a nie - jak donosiły media - na okładce amerykańskiego Vogue'a? Prasa była pewna, że właśnie tam trafi pierwsze ślubne zdjęcie George'a Clooneya i Amal Alamuddin, ze względu na przyjaźń pary z Anną Wintour.

Najprawdopodobniej chodzi o pieniądze. George Clooney i jego małżonka - podobnie jak ich przyjaciele - Brad Pitt i Angelina Jolie, postanowili sprzedać prawa do zdjęć konkretnym tytułom. Jest prawie pewne, że honorarium para przekaże na cel charytatywny.

Tematy:

Nieprawidłowy email