Zielony płaszcz księżnej Kate

Najpopularniejszą tradycją podczas dnia Świętego Patryka jest noszenie zielonych ubrań. Księżna Kate ustanowiła własną, małą tradycję związaną z tym świętem – zarówno w zeszłym roku jak i w tym księżna pojawiła się w zielonym płaszczu jednej ze swoich ulubionych projektantek – Emilii Wickstead.

Getty Images/Flash Press Media

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Dołącz do nas na Facebooku!

Getty Images/Flash Press Media
Getty Images/Flash Press Media

W roku 2012 Kate wykorzystała płaszcz do swojej stylizacji podczas parady z okazji dnia Świętego Patryka. Księżna zaakcentowała talię cienkim paskiem oraz dobrała zamszowe, czekoladowe szpilki, które tworzyły zgrany duet wraz z brązowym beretem.

Getty Images/Flash Press Media
Getty Images/Flash Press Media

W tym roku, ciężarna Kate również postanowiła wykorzystać płaszcz Emilii Wickstead. Ponieważ pogoda nie dopisała, księżna zestawiła płaszcz z czarnym golfem, rękawiczkami i rajstopami. Do stylizacji dobrała czarny kapelusz od Johna Locke. Tym razem to pięciomiesięczny brzuszek był idealnym zwieńczeniem stylizacji.

W obu stylizacjach nie zabrakło oczywiście złotej broszki w kształcie trzylistnej koniczyny oraz gałązki koniczyny – symbolu narodowego Irlandii.

W której stylizacji Kate podobała się Wam bardziej?

Zobacz: Kate Middleton ćwiczy jogę w ciąży.

Nieprawidłowy email