Zaginęła kolekcja Marca Jacobsa

Marc Jacobs musiał przełożyć pokaz swojej kolekcji. Rzeczy, które miały być zaprezentowane na wybiegu w Nowym Jorku, zaginęły w transporcie. Pokaz kolekcji Marc by Marc Jacobs miał odbyć się w poniedziałek 11 lutego, jednak wiadomo już, że do niego nie dojdzie.

Getty Images

Pokaz najnowszej kolekcji Marca Jacobsa miał odbyć się dzisiaj, w ramach nowojorskiego Tygodnia Mody. Jednak kreacje do tej pory nie dotarły do projektanta, dlatego zdecydowano o przełożeniu pokazu. Nowy termin wyznaczono na czwartkowy wieczór, 14 lutego. Będzie to ostatni dzień Tygodnia Mody w Nowym Jorku, co źle wróży frekwencji na pokazie. Tego dnia większość osobistości ze świata mody wyjedzie już do Europy, gdzie zacznie się London Fashion Week.

-Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą terminu naszego pokazu. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli zostać w Nowym Jorku, będziemy transmitować pokaz na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie. – powiedział Marc Jacobs.

Z tego, co udało się ustalić wynika, że ubrania z najnowszej kolekcji Marc by Marc Jacobs nie dotarły do Nowego Jorku ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Sztorm Nemo, który nawiedził wschodnią część USA w zeszłym tygodniu, uniemożliwił ruch lotniczy w okolicach Nowego Jorku. W związku z tym wiele osób nie dotarło na Fashion Week.

Getty Images

AKTUALIZACJA: Pokaz Marc by Marc Jacobs odbył się we wtorek 12 lutego 2013.

Tematy:

Nieprawidłowy email