Za nami #BEGINDESIRE

Pokaz mody Projektant Roku #BEGINDESIRE, który zgromadził kilkaset osób w tym: dziennikarzy, blogerów i znane osobowości z branży mody, a także wierną publiczność trzech projektantek, które zaprezentowały wiosenne kolekcje. Działo się!

Projektant Roku#BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / Materiały prasowe

Zgromadzeni goście w trakcie jednego wieczoru obejrzeli najnowsze kolekcje: Luizy Jacob, Gosi Sobiczewskiej oraz zwyciężczyni konkursu Joanny Hawrot.

Joanna Hawrot Projektant Roku #BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały prasowe

Kolekcje odwoływały się do motywów charakterystycznych dla ich marek, a jednocześnie wiele sylwetek zaskoczyło nowymi tkaninami, wzorami i fasonami. Razem z projektantkami przebyliśmy podróż od przenikania zwiewnych tkanin, przez soczyste printy, aż po minimalistyczne, ale wyraziste w formie i kolorze, nowoczesne wersje kimona.

Grażyna Hase na pokazie Projektant Roku#BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały prasowe
Projektant Roku#BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały prasowe

Po skończonym pokazie fotografowie dokładnie przyglądali się gościom i wyłapali w tłumie: Grażynę Olbrych, Michała Zaczyńskiego, Marcina Różyca, Anię Popek, Harel, Gosię Boy, Tobiasz Kujawę, a także autorytety, które tworzyły rynek polskiej mody: Grażynę Hase, Jerzego Antkowiaka, Barbarę Hoff. Na wieczornym wydarzeniu pojawiła się również silna reprezentacja muzycznej branży w osobach: Patrycji Markowskiej, Kasi Stankiewicz i Misi Furtak. Głos ostatniej pani towarzyszył na żywo pokazowi mody, co było dodatkową atrakcją wieczoru. W kuluarach wywiady z gwiazdami przeprowadzał Łukasz Jakóbiak, pytając swoich rozmówców o najskrytsze pragnienia, nie tylko te modowe.

Kasia Stankiewicz i Łukasz Jakóbiak Projektant Roku#BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały praswe
Kasia Stankiewicz i Misia Furtak na pokazie Projektant Roku #BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska /materiały prasowe
Patrycja Markowsa pokaz Projektant Roku #BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały prasowe
Projektant Roku#BEGINDESIRE fot. Szymon Brzóska / materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email