Z maratonu na wybieg

Narzekające na wysiłek fizyczny modelki (biegające z castingu na casting) powinny brać przykład z Natalii Vodianovej. Rosyjska modelka tuż przed pokazem Givenchy przebiegła półmaraton. Na wybiegu nie było widać po modelce ani śladu zmęczenia.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Polub nas na Facebooku!

Natalia Vodianova zamykała poniedziałkowy pokaz kolekcji na sezon Jesień Zima 2013/2014 marki Givenchy. Modelka wyglądała niezwykle świeżo i kwitnąco, choć jak się okazało, Natalia miała za sobą ciężki dzień. Kilka godzin przed pokazem modelka zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie z biegu na 20 kilometrów.

Modelka nie mogła odpuścić udziału w półmaratonie organizowanym przez Naked Heart Foundation. Vodianova aktywnie wspiera swoją fundację, dlatego konsekwentnie bierze udział w corocznie organizowanym biegu – nawet gdy czeka ją cały dzień ciężkiej pracy.

Ciekawe czy to geny, czy aktywność fizyczna sprawia, że 31-letnia matka trójki dzieci wciąż chodzi po wybiegach i wygląda jak nastolatka.

Facebook
Pokaz Givenchy na sezon Jesień Zima 2013/2014/ fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email