Xavier Dolan nową twarzą męskiej linii Louis Vuitton

Kanadyjski przystojniak i złote dziecko świata filmu, 26-letni reżyser i aktor Xavier Dolan, został najnowszym ambasadorem Louis Vuitton. Dolan wystylizowany raz na Jamesa Deana, raz na Jamesa Bonda, doskonale prezentuje się w jesiennej kampanii luksusowej marki.

Foto: Louis Vuitton

To nie James Dean, a kanadyjski reżyser Xavier Dolan promuje najnowszą męską kolekcję Ombre od Louis Vuitton. 26-letni aktor jest ulubieńcem świata filmu. W tym roku zasiadał w jury festiwalu filmowego w Cannes, był tym samym najmłodszym jurorem w historii festiwalu! Zadebiutował jako 20-latek filmem „Zabiłem moją matkę”. Później były kultowe już „Wyśnione miłości” a po nich kolejne filmy. Teraz Dolan pracuje nad filmem “

Juste la fin du monde” ("To tylko koniec świata”), w którym zagrają: Marion Cotillard, Léa Seydoux, Vincent Cassel, Gaspard Ulliel i Nathalie Baye, a jednocześnie przygotowuje się do pierwszego anglojęzycznego obrazu „

The Death and Life and John F. Donovan”, w którym zagra plejada Hollywoodzkich gwiazd: Jessica Chastain, Kit Harington, Kathy Bates i Susan Sarandon.

Jednak okazuje się, że Xavier Dolan marzył o sławie. „Całe życie marzyłem o zostaniu twarzą ważnej marki, odkąd byłem dzieckiem marzyłem o tym tak, jak inni marzą o byciu astronautą,” skomentował Dolan. „Takie marzenia bardzo szybko schodzą na drugi plan. Marzyłem o tym tak, jak marzyłem o zostaniu aktorem. Jeżdżąc po miastach i autostradach podziwiałem ogromne billboardy z celebrytami. A dziś jestem twarzą Louis Vuitton. To jak zrządzenie losu. Najpierw marzysz o nagrodach zanim jeszcze wykonasz jakąkolwiek pracę. A potem zaczynasz pracować, zajmujesz się życiem i nagle twoje młodzieńcze marzenia cię doganiają. To prawdziwy zaszczyt i jestem za to ogromnie wdzięczny.”

Foto: Louis Vuitton

My zaś jesteśmy wdzięczne, że Louis Vuitton zdecydował się na tak fantastycznego ambasadora. Nie możemy się doczekać prasowej premiery kampanii – już w październiku!

Tematy:

Nieprawidłowy email