Wyrok w sprawie złodziejki torebek

Kobieta, która już teraz została okrzyknięta przez media najbardziej profesjonalną złodziejką torebek trafi za kratki na 18 miesięcy.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Jayne Rand, 48-letnia matka dwójki dzieci w ciągu trzech lat ukradła 905 torebek, w tym, tak luksusowych marek jak Mulberry, Prada, Gucci, Louis Vuitton, Dior czy Burberry. Na tym procederze zarobiła 90 tysięcy funtów.

Jayne Rand została złapana w centrum handlowym w Cwmbran na południu Walii, kiedy próbowała wynieść bez płacenia swoją czterysta piątą zdobycz.

-To naprawdę niezwykłe, jak przez długi czas udawało się Pani kraść bez żadnej wpadki- powiedział w trakcie ogłaszaniu wyroku sędzia Rhys Rowlands - Wykazywała się Pani ogromnym profesjonalizmem w swoim działaniu. Podróżowała po całym kraju w jednym tylko celu: kradzieży, a potem sprzedawaniu torebek. To niespotykane i smutne widzieć miłą, 48letnią kobietę złapaną na tak poważnym procederze.

-Rand głęboko i gorzko żałuje wszystkich swoich czynów- powiedział obrońca pozwanej Adrew Taylor.

Głos w tej sprawie zabrał również rzecznik House of Fraser, w którym Jayne Rand została złapana.

- Jesteśmy dumni z działań naszych pracowników, którzy zwrócili uwagę na jej (Rand) zachowanie i byli wsparciem dla policji w trakcie aresztowania.

Rand trafi do więzienia na 18 miesięcy.

Christian Dior: Runway - Paris Fashion Week Womenswear / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email