Siła kobiet, czyli wyjątkowy kalendarz Zuzy Krajewskiej i dziewczyn z Local Heroes

Areta Szpura i Karolina Słota z Local Heroes znów postanowiły wesprzeć kobiety. Tym razem połączyły  siły z fotograf Zuzą Krajewską. Owocem współpracy jest niezwykły kalendarz, pokazujący wiele twarzy kobiecego piękna.

Foto: Materiały prasowe

Local Heroes postanowiły jeszcze bardziej wzmocnić przekaz najnowszej kolekcji Miss World,  mówiącej o tym, że każda kobieta jest piękna bez względu na rozmiar. Karolina Słota i Areta Szpura połączyły siły z fotograf Zuzą Krajewską i razem stworzyły kalendarz, który być może odmieni stereotyp piękna.

Foto: Materiały prasowe Kalendarz Zuzy Krajewskiej i Local Heroes

W publikacji znalazły się kobiety o bardzo różnych typach urody i kształtach, które niekoniecznie są idealne jak u kobiet biorących udział w konkursach piękności.

Foto: Materiały prasowe Kalendarz Local Heroes
Foto: Materiały prasowe Niezwykły kalendarz Zuzy Krajewskiej i Local Heroes

-Chcemy pokazać ze dla nas piękno przybiera najróżniejszą postać. Nie trzeba mieć blond włosów i niebieskich oczu, idealnych proporcji. Każda z naszych MISS jest wyjątkowa. Inspiruje nas. Kocha siebie i czuje się piękna. Projekt ma na celu przekonanie dziewczyn do pokochania siebie, jakie są, bo każda z nas ma w sobie coś pięknego, wystarczy to odnaleźć i w to uwierzyć! – powiedziały autorki niezwykłego kalendarza. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie Fundacji Feminoteka.

Tematy:

Polecamy także:

Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

 

Wpisz, jak chcesz się przedstawić
lub zaloguj się

Komentarze

~teżciężarna : Szpetna baba z owłosionymi pachami zamiast dbać o zdrowie i higienę (w końcu jest w ciąży!) wywala swój ohydny bebech na widok publiczny. Zero szacunku dla mającego się niedługo narodzić Człowieka. Fuj!
26 sty 17 14:31 | ocena: 100%
Liczba głosów:1
100%
0%
  • Zgłoś naruszenie
  • Podziel się:
  •  Link
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:

Nieprawidłowy email