Siła kobiet, czyli wyjątkowy kalendarz Zuzy Krajewskiej i dziewczyn z Local Heroes

Areta Szpura i Karolina Słota z Local Heroes znów postanowiły wesprzeć kobiety. Tym razem połączyły  siły z fotograf Zuzą Krajewską. Owocem współpracy jest niezwykły kalendarz, pokazujący wiele twarzy kobiecego piękna.

Foto: Materiały prasowe

Local Heroes postanowiły jeszcze bardziej wzmocnić przekaz najnowszej kolekcji Miss World,  mówiącej o tym, że każda kobieta jest piękna bez względu na rozmiar. Karolina Słota i Areta Szpura połączyły siły z fotograf Zuzą Krajewską i razem stworzyły kalendarz, który być może odmieni stereotyp piękna.

Foto: Materiały prasowe Kalendarz Zuzy Krajewskiej i Local Heroes

W publikacji znalazły się kobiety o bardzo różnych typach urody i kształtach, które niekoniecznie są idealne jak u kobiet biorących udział w konkursach piękności.

Foto: Materiały prasowe Kalendarz Local Heroes
Foto: Materiały prasowe Niezwykły kalendarz Zuzy Krajewskiej i Local Heroes

-Chcemy pokazać ze dla nas piękno przybiera najróżniejszą postać. Nie trzeba mieć blond włosów i niebieskich oczu, idealnych proporcji. Każda z naszych MISS jest wyjątkowa. Inspiruje nas. Kocha siebie i czuje się piękna. Projekt ma na celu przekonanie dziewczyn do pokochania siebie, jakie są, bo każda z nas ma w sobie coś pięknego, wystarczy to odnaleźć i w to uwierzyć! – powiedziały autorki niezwykłego kalendarza. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie Fundacji Feminoteka.

Tematy:

Nieprawidłowy email