Hit z Japonii: Pianka w kształcie róży

Estetyczne opakowania, piękne kolory i zapachy. Współczesne produkty do pielęgnacji coraz częściej przypominają gadżety. Ten wyjątkowy kosmetyk stał się już hitem w Japonii. Myślicie, że ma szansę na podbicie innych rynków?

Foto: Hit z Japonii: Pianka w kształcie róży

Kosmetyki pochodzące z Azji albo budzą w nas zachwyt, albo śmiech. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bardzo wiele nowości, które zachwycają formą czy też opakowaniem. Krem do rąk w kształcie banana, błyszczyk do ust przypominający owoc wiśni, czy też pomadka z brokatem z zatopionym kwiatkiem w środku. Nie da się nie zauważyć, że producenci z Azji prześcigają się w pomysłach, aby zachęcić konsumenta do wyboru ich produktu.

Jednym z takich kosmetyków jest właśnie pianka do mycia twarzy, która po aplikacji przypomina kwiat róży. A wszystko to za sprawą dozownika, który dzięki specjalnym wycięciom sprawia, że na twojej dłoni wyrasta mały kwiatek. Nowość ta pochodzi z Japonii i już podbiła serca tamtejszych kobiet. Trzeba przyznać, efekt wizualny jest naprawdę świetny.

Tematy:

Nieprawidłowy email