Wszystkie domy Kardashianów. Jak mieszka Kim, Khloe czy Kendall?

Rodzina Kardashianów jest jedną z najbogatszych w show-biznesie. Każda z pięciu sióstr, nawet 17-letnia Kylie, jest właścicielką domu lub luksusowego apartamentu. Łącznie nieruchomości należące do klanu Kardashianów - Jennerów są warte ponad 60 milionów dolarów! Zobaczcie wszystkie posiadłości, jakimi rodzina może pochwalić się w Kalifornii.

fot. Getty Images

Kim i Kanye

Kim Kardashian i jej mąż Kanye West przeprowadzili się niedawno do ogromnej posiadłości w Hidden Hills, Kalifornia. Warta 20 milionów dolarów willa to nie jedyna luksusowa nieruchomość należąca do klanu Kardashianów – Jennerów. Ale niewątpliwie jest najdroższa.

Sam dom liczy 840 m2 powierzchni. Znajdują się w nim dwa spa, 8 sypialni i 10 łazienek. Kim i Kanye mają też do swojej dyspozycji winnicę, dwa baseny i 1,5 hektara zieleni. Dom w Hidden Hills znajduje się niedaleko posiadłości Kris Jenner, co z pewnością ułatwiło przeprowadzkę. Kim i Kanye byli wcześniej właścicielami ogromnej posiadłości w Bel Air, którą sprzedali bowiem nie mogli uporać się z rozległym remontem. Przez cały ten czas nowożeńcy mieszkali wraz z małą North w domu Kris.

Dom Kim Kardashian i Kanye Westa / fot. Bulls Press
Dom Kim Kardashian i Kanye Westa / fot. Bulls Press
Dom Kim Kardashian i Kanye Westa / fot. Bulls Press
Dom Kim Kardashian i Kanye Westa / fot. Bulls Press

Kourtney Kardashian i Scott Disick

Najstarsza z sióstr Kardashian jest matką trójki dzieci. Po narodzeniu drugiej córki Kourtney przeprowadziła się do ogromnego domu w Calabasas, który wcześniej należał do gwiazdy NFL, Keyshawna Johnsona. Za dom wielkości 1100 m2 Kourtney i Scott zapłacili niebagatelną kwotę: 8,5 miliona dolarów.

Za tę cenę mogą pochwalić się domem z sześcioma sypialniami, ogromnym salonem, profesjonalną kuchnią i bawialnią, w której cała trójka dzieciaków może szaleć do woli. Do tego obowiązkowy basen, siłownia, spa i kort do koszykówki. Dom został zaprojektowany przez Richarda Landry, słynnego architekta, który wybudował wille Gisele Bundchen, Adrienne Maloof czy Roda Stewarta.

Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka
Dom Kourtney Kardashian i Scotta Disicka

Khloe Kardashian

Po rozwodzie z Lamarem Odomem, Khloe przeprowadziła się do domu w Calabasas, który wcześniej należał do Justina Biebera. Khloe zapłaciła za nowe gniazdko 7.2 miliona dolarów. Dom został wybudowany w 2005 roku na liczącej pół hektara działce. Willa ma sześć sypialni i ok. 850 m2 powierzchni.

Dom utrzymany jest w hiszpańskim stylu z ręcznie malowanymi kaflami, dziedzińcem, piwnicą mieszczącą 200 butelek wina, sześcioma kominkami, windą i garażem na trzy samochody. Jest też basen, spa i domek dla gości: sypialnia, łazienka i kuchnia.

Dom Khloe Kardashian
Dom Khloe Kardashian
Dom Khloe Kardashian
Dom Khloe Kardashian
Dom Khloe Kardashian
Dom Khloe Kardashian

Scott Disick

Niecały tydzień po narodzeniu trzeciego dziecka Scott Disick postanowił zainwestować w nieruchomości. Partner Kourtney Kardashian został właścicielem posiadłości w Beverly Hills. Licząca ok. 400 m2 willa jest warta 3.69 miliona dolarów. Jest w niej mnóstwo miejsca dla powiększającej się rodziny Scotta, ale plotka głosi, że Disick nie ma zamiaru przeprowadzać swojej rodziny po raz kolejny. Możliwe, że sam zamieszka w nowozakupionej posiadłości. Lub też, że wyremontuje ją i sprzeda ze sporym zyskiem.

Dom Scotta Disicka
Dom Scotta Disicka

Kendall Jenner

Kendall ma zaledwie 19 lat, a już jest właścicielką przynajmniej jednej nieruchomości. Młoda modelka rzadko bywa w Los Angeles. Ale gdy wraca do rodzinnej Kalifornii, zatrzymuje się w swoim apartamencie w Westwood. Kendall kupiła go prawie rok temu. Mieszkanie kosztowało „zaledwie” 1,39 miliona dolarów. Ma dwie sypialnie i 2 łazienki. W budynku dostępna jest siłownia, spa, wejścia przez 24 godziny strzeże odźwierny, a mieszkańcy mają do swoich usług konsjerża i parkingowego.

Mieszkanie znajduje się na szczycie wieżowca, więc spodziwamy się ogromnych ilości naturalnego światła i spektakularnych widoków. To idealne miejsce, by zrelaksować się po trudach chodzenia po wybiegu w Nowym Jorku czy Paryżu.

Kylie Jenner

Najmłodsza z sióstr, Kylie ma 17-lat. Nie do końca wie, co chce robić w życiu, ale może poszukiwać swojej drogi i pomysłu na siebie w zaciszu swojego własnego domu. Nastolatka w tym roku stała się posiadaczką willi liczącej 5 sypialni i 400 m2. Wprawdzie zgodnie z kalifornijskim prawem nabywca nieruchomości musi być pełnoletni, ale z całą pewnością Kris Jenner znalazła sposób, by obejść ten przepis.

Dom Kylie kosztował prawie 3 miliony dolarów i jak większość nieruchomości Kardashianów, znajduje się w Calabasas. Kris, Khloe i Kourtney będą więc miały oko na najmłodszą z dziewczyn.

Bruce Jenner

W mediach nieustannie toczy się dyskusja o status Bruce’a Jennera. Pojawiają się plotki, że były mąż Kris i ojciec Kendall i Kylie planuje przejść operację zmiany płci. Stąd ostatnie zmiany w jego wyglądzie. Zmienił się też styl życia Bruce’a. Po rozwodzie z Kris, Jenner przeprowadził się do willi na szczycie wzgórza w Malibu. Nowe, kawalerskie mieszkanie Bruce’a ma 350 m2 powierzchni i spektakularny widok na ocean. Dom ma 4 łazienki i 4 sypialnie oraz 11 akrów gruntu. Wystarczy, aby zapewnić Bruce’owi prywatność. Utrzymana w nowoczesnym stylu posiadłość jest wybudowana z betonu i stali. Na jej terenie znajduje się basen, spa, zewnętrzny i wewnętrzny kominek oraz pogrzewane podłogi.

Ze wszystkich domów należących do klanu, posiadłość Jennera jest zdecydowanie najbardziej nowoczesna i oryginalne. Pozostałe, choć zjawiskowe i ogromne, są bardzo podobne: dominuje w nich czerń i biel, sporo złota i blasku. Słowem, ukochany styl glamour, jaki preferują wszystkie siostry na „K”.

Który z domów słynnej rodziny podoba wam się najbardziej?

Tematy:

Nieprawidłowy email