Wosh Wosh i buty jak nowe!

Twoja ukochana para butów przeszła zdecydowanie za dużo kilometrów i aż proszą się o odpoczynek? Nic z tego! Możecie wspólnie przejść znacznie więcej! W Warszawie powstała firma Wosh Wosh, która da nowe życie nawet najbardziej zmęczonym butom!

Foto: Wosh Wosh

Każda z nas ma w szafie choć jedną parę ukochanych butów. Tych, na które zbierałyśmy pieniądze przez parę miesięcy lub takich, które przeżyły z nami ważne momenty życia. Takich, po które sięgamy przy okazji ważnych wyjść albo nosimy na co dzień, bo dają niesamowity komfort. Ale buty, jak każdy inny przedmiot mają swoją ograniczoną żywotność. Ulegają zniszczeniu, zabrudzeniu, a po kilku miesiącach regularnego używania nadają się jedynie do kosza… Nic z tego! Teraz w swoje ukochane obuwie możesz tchnąć nowe życie, a to za sprawą nowej firmy, która zajmuje się kompleksową renowacją nawet najbardziej zniszczonych butów.

Foto: Wosh Wosh
Foto: Wosh Wosh

Mowa o firmie Wosh Wosh, którą z miłości do obuwia założyły dwie siostry. Martyna i Gosia wymyśliły coś, czego do tej pory nie było na polskim rynku. Oprócz gruntownej renowacji i oczyszczania każdego rodzaju butów, dziewczyny oferują usługę „custom”. Dzięki niej możesz nie tylko odświeżyć ale także nieco podrasować swoją ukochaną parę. To, co różni je od standardowej usługi szewca, to niebanalne podejście do butów, oryginalność oraz niezwykła pomysłowość.  Nawet jeśli nie masz pomysłu, jak podrasować swoje buty, dziewczyny stworzą spersonalizowany projekt na podstawie wysłanego wcześniej zdjęcia. Więcej informacji o usłudze znajdziecie na stronie internetowej woshwosh.pl. Polecamy!

Foto: Wosh Wosh
Foto: Wosh Wosh
Foto: Wosh Wosh

Nieprawidłowy email