O tym się mówi: Wnuczka Grace Kelly w Harper's Bazaar

Rok temu w Harper’s Bazaar ukazała się przepiękna sesja Emmy Ferrer – wnuczki Audrey Hepburn. W tym roku w sierpniowym wydaniu amerykańskiego magazynu zobaczyć możemy wnuczkę innej legendarnej ikony stylu. Bohaterką jest Jazmin Grace Grimaldi, wnuczka Grace Kelly.

Foto: Harper's Bazaar

Sesja ma modowy charakter, a na poszczególnych zdjęciach możemy podziwiać suknie takich projektantów jak: Carolina Herrera, Vera Wang, Dolce&Gabbana czy Michael Kors.

Miejscem akcji są wytworne pałacowe wnętrza, a Jasmin Grace Grimaldi prezentuje wieczorowe i ślubne suknie, które swoim przepychem i kunsztem wykonania nawiązują do garderoby Grace Kelly.

- Kiedy byłam małą dziewczynką, moja mama pokazała mi zdjęcia Grace Kelly – wspomina Jazmin Grace Grimaldi na łamach Harper’s Bazaar. – Nie rozumiałam wtedy, co to znaczy, że moja babcia była ikoną stylu. Lubiłam te zdjęcia, na których Grace Kelly była uśmiechnięta i wyluzowana. Pamiętam szczególnie jedno zdjęcie, na którym moja babcia ma na sobie kostium kąpielowy, a w dłoniach trzyma pomarańczę na patyku. Miała tak ekscytujące oczy, była tak naturalna i beztroska!

Foto: Harper's Bazaar

Kim jest wnuczka Grace Kelly? Ma imponujące wykształcenie, talent muzyczny i aktorki oraz wielkie serce. Od niespełna dziesięciu lat prowadzi działalność humanitarną na Fiji. Pięć lat temu ukończyła z wyróżnieniem prestiżową szkolę JSerra Catholic High School. Była też solistką w szkolnym chórze Barry’ego Manilowa. Ma już spore doświadczenie muzyczne i zamierza rozwijać się w tym kierunku. Marzy również o karierze aktorki. Czyżby chciała pójść w ślady swojej babci..?

- Jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w moim życiu wiąże się z filmem „Wyższe sfery” – wspomina Jazmin Grace Grimaldi. – To był pierwszy moment, gdy zdałam sobie sprawę z tego, że mnie i moją babcię łączy naprawdę wiele. Moją pasją było aktorstwo, śpiew, taniec. Zobaczyłam to również w tym filmie i to był dla mnie moment przełomowy.

Jazmin Grace Kelly nie jest podobna do swojej babki. Urodę odziedziczyła po swojej matce. Nie jest też pretendentką do monakijskiego tronu, ponieważ jest owocem romansu księcia Alberta z kalifornijską kelnerką Tamarą Rotolo. Monakijski książę wspierał córkę finansowo, ale poznał ją bliżej dopiero wtedy, gdy miała 11 lat!

Foto: Harper's Bazaar

Dziś Jazmin ma 23 lata i czuje się częścią królewskiej rodziny, w której pół wieku temu pojawiła się słynna Grace Kelly. Opowiada o niej i o sobie na tle pałacowych wnętrz, ubrana w suknie w stylu Old Hollywood, pozując Michaelowi Avedonowi – synowi słynnego Richarda Avedona. Co ciekawe, Michael Avedon był również twórcą sesji Emmy Ferrer.

Tematy:

Nieprawidłowy email