Warszawa Anji Rubik w hiszpańskim Vanity Fair

Obowiązki zawodowe Anji Rubik zatrzymały modelkę w ojczyźnie na dłuższy czas, ale jej światowa kariera wcale na tym nie ucierpiała. Wydawcy hiszpańskiego Vanity Fair postanowili zrealizować sesję Anji w Warszawie. Zdjęcia znalazły się w najnowszym numerze magazynu.

Vanity Fair

Anja Rubik mimo swojej światowej kariery, nigdy nie zapominała skąd pochodzi. Co więcej, modelka na każdym kroku podkreśla swoje korzenie, będąc tym samym czołową promotorką Polski za granicami kraju. Polska kultura jeszcze nigdy nie miała tak silnej pozycji w świecie mody, jaką ma dzięki spektakularnej karierze Anji.

Modelka wraz z mężem, Sashą Knezevicem są bohaterami sesji zdjęciowej w najnowszym wydaniu hiszpańskiego Vanity Fair. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego – w końcu Anja często pojawia się na łamach najbardziej prestiżowych magazynów. Jednak te zdjęcia są wyjątkowe ze względu na miejsce ich produkcji. Aby podkreślić związek modelki z ojczyzną, sesja odbyła się w Warszawie i została zrealizowana przez polską ekipę. Zdjęcia robił Marcina Tyszka, a za makijaż i włosy odpowiedzialny był zespół D’VISION ART: Marianna Yurkiewicz i Kacper Rączkowski.

Sesja realizowana była m.in. w praskiej restauracji Warszawa Wschodnia, w Muzeum Neonów i dostojnych wnętrzach Hotelu Bristol. W sesji zaprezentowano ubrania od Diora, Gucci, Chanel i hiszpańskiego projektanta Pedro del Hierro. Oczywiście nie mogło zabraknąć szpilek Anji ulubionego projektanta obuwia – Giuseppe Zanotiiego, biżuteria pochodzi z kolekcji Eddie Borgo. Olśniewająca Anja Rubik jest nieocenioną reklamą polskiej kultury w świecie mody.

Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair

Tematy:

Nieprawidłowy email