Victoria’s Secret ujawnia datę wielkiego jubileuszowego pokazu!

Pokazy Victoria’s Sectret to zawsze wielkie wydarzenie, nie tylko w świecie mody. Najseksowniejsze modelki świata, wspaniała bielizna, wyjątkowi goście w pierwszych rzędach... Kiedy odbędzie się tegoroczny pokaz VS? My już wiemy!

Foto: East News

Każdego roku VS przygotowuje spektakularne show, w którym biorą udział najpiękniejsze modelki z całego świata. Ostatnio za sprawą ponętnych Aniołków to Londyn stał się najseksowniejszym miejscem na Ziemi.

Już w maju ogłoszono, że 20. urodziny kultowych pokazów marka Victoria’s Secret obchodzić będzie w Nowym Jorku. Nic dziwnego, w końcu tutaj, w 1995 roku narodziła się coroczna tradycja bieliźniarskiej marki.

Ile się zmieniło od tamtego czasu! Nie tylko trendy bieliźniarskie, ale także ambasadorki marki VS. W tegorocznym pokazie weźmie udział aż dziesięć nowych Aniołków! Kto taki? W tym roku do jakże elitarnego grona dołączyły: Kate Grigorieva, Taylor Hill, Martha Hunt, Stella Maxwell, Lais Ribeiro, Sara Sampaio, Romee Strijd, Jasmine Tookes i Polka – Monika Jagaciak! Warto wspomnieć, że Monika wystąpiła już w dwóch pokazach VS.

Oczywiście nie zabranie też „starych” weteranek tj. Adrianna Lima, Alessandra Ambrosio, Behabi Prinsloo, Candice Swanepoel, Lily Aldrigde.

Foto: East News EN_01156268_0475

Wielkie show, które zaplanowano na 8 grudnia, emitowane będzie o godzinie 22.00 czasu wschodniego w amerykańskiej stacji CBS. Będziecie oglądać?

Jednego możemy być pewni, będzie gorąco!

Tematy:

Nieprawidłowy email