Victoria Beckham wystawia swoją garderobę na aukcję i wspiera matki z RPA

Jesteście ciekawi, co w swojej szafie ma Victoria Beckham? Już 20 sierpnia będziecie mogli się dowiedzieć! A nawet wylicytować kreacje noszone przez Posh. Victoria przekazała ponad 600 ubrań na aukcję charytatywną. Cały dochód zostanie przekazany fundacji mothers2mothers, która pomaga matkom zarażonym wirusem HIV.

fot. the Outnet

Na początku roku Victoria Beckham wybrała się do Republiki Południowej Afryki. Na zaproszenie Mitcha Bessera, lekarza i męża Annie Lennox, odwiedziła siedzibę fundacji mothers2mothers. Organizacja opiekuje się matkami – nosicielkami HIV i chorymi na AIDS. Prowadzi szeroko zakrojone akcje edukacyjne, nie tylko w RPA, a jej misją jest zmniejszenie liczby urodzin dzieci zakażonych HIV.

Victoria, która sama jest matką czwórki dzieci, przyznała, że ta wyprawa zmieniła jej życie. „Spędziłam kilka dni z tymi niezwykłymi kobietami. Dowiedziałam się wiele o pracy fundacji dzięki rozmowom z Mitchem i jego uroczą żoną, Annie Lennox. Od razu wiedziałam, że chcę zrobić, co tylko się da, by pomóc fundacji”, wspominała po powrocie.

fot. Instagram

Odpowiedź znalazła w… garderobie. Przeglądając swoje ubrania wpadła na pomysł, by zorganizować wyjątkową aukcję, na której będzie można wylicytować najsłynniejsze kreacje Posh. Część z nich to rzeczy zaprojektowane specjalnie dla Victorii przez topowych światowych projektantów. Niektóre nosiła jeszcze w czasach Spice Girls, w innych pokazywała się na oficjalnych imprezach z mężem i dziećmi. „Gdy wybieraliśmy ubrania na aukcję było sporo śmiechu. Wszystkie z nich są związane z bardzo szczęśliwymi wspomnieniami”, dodała w rozmowie z theoutnet.com. 40-letnia gwiazda ma nadzieję, że sprzedane ubrania przyniosą tyle samo radości jej kolejnym właścicielom.

fot. the Outnet

Aukcja organizowana wspólnie z portalem The Outnet (należącym do Net-a-Porter) startuje 20 sierpnia. Jednak by wziąć w niej udział warto zarejestrować się na stronie sprzedawcy już teraz. Oprócz klasycznych aukcji zostanie zorganizowana sprzedaż specjalna, do której trafi 10 najbardziej wartościowych kreacji (ich wartość została ustalona przez specjalistów z domu aukcyjnego Christie’s). Chodzi oczywiście o to, aby sprzedać je za jak największe pieniądze, tym samym uzyskując znaczące środki dla fundacji mothers2mothers.

fot. the Outnet

Zaangażowanie i pomysł Victorii oceniamy na szóstkę. I bardzo, bardzo podoba nam się fakt, że projektantka wybrała naprawdę unikalne i wartościowe przedmioty. Z pewnością nie jest łatwo się z nimi rozstać. Tym większe brawa należą się Victorii!

fot. the Outnet

Ciekawe, które z tych ubrań trafią na aukcję?

Urodzinowe stylizacje Victorii Beckham

Victoria w spodniach Chloe

Posh w świetnej sukni własnego projektu

Tematy:

Nieprawidłowy email