Victoria Beckham oskarżona o promowanie anoreksji

Victoria Beckham świetnie radzi sobie w roli projektantki, a jej kolekcje zbierają bardzo dobre recenzje. Ostatnio ukochana Davida Beckhama musiała zmierzyć się z falą krytyki, po tym, jak opublikowała na Instagramie zdjęcie bardzo szczupłej modelki promującej jej najnowszą kolekcję.

Foto: East News

Mimo że Victoria Beckham odnosi sukcesy w świecie mody, może się również przekonać, że nie jest to łatwy kawałek chleba. I nie chodzi tylko o opinie dotyczące jej projektów. Beckham do swoich pokazów angażuje bardzo szczupłe modelki. Zatrudnianie modelek przez Victorię o rozmiarze zero już raz spotkało się z krytyką internautów. Teraz ten temat pojawił się po raz kolejny.

Wszystko przez zdjęcie, które projektantka opublikowała na swoim Instagramie. Chodzi o modelkę promującą najnowszą kolekcję Victorii, a w zasadzie jej wygląd.

Foto: East News Pokaz Victorii Beckham

Pod postem rozpętała się dyskusja na temat szczupłości młodziutkiej modelki. Niektóre komentarze internautów były bardzo ostre. – Ta kobieta wygląda jakby była chora i natychmiast potrzebowała przyjęcia do szpitala – napisał jeden z fanów. – Kolejna wychudzona modelka. To nie jest dobry przykład dla młodych dziewczyn – zagrzmiała jedna z internautek. -Anorexia nervosa - napisał ktoś inny.

Foto: East News Victoria Beckham

Nie wszyscy oczywiście skrytykowali wygląd modelki, jednak większość komentarzy mówi sama za siebie. Na razie Victoria w żaden sposób nie odniosła się do krytycznych wpisów i zarzutów.

Tematy:

Nieprawidłowy email