Victoria Beckham i jej namiot-sukienka!

Jak rozpocząć tydzień w stylu Victorii Beckham? Założyć niebieską sukienkę oversize!

EAST NEWS

Victoria Beckham została przyłapana przez paparazzi w Nowym Jorku. Choć po weekendowym pokazie swojej kolekcji na sezon wiosna-lato 2013/2014 wyglądała na trochę zmęczoną, nadrabiała spektakularną sukienką.

Sukienka oversize w kolorze burzowego nieba pochodzi z kolekcji Victorii Beckham na sezon wiosna-lato 2014 i choć zagraniczne media porównują do namiotu, nam bardzo przypadła do gustu.

EAST NEWS

Zastanawiasz się, czy będziesz wyglądać dobrze w takim fasonie, nawet jeśli nie masz figury Victorii Beckham? To świetny pomysł dla dziewczyn, które chciałyby ukryć kilka zbędnych kilogramów w okolicach brzucha i bioder. Warunek jest jeden – szczupłe nogi!

EAST NEWS

Nie musisz być wysoka (Victoria Beckham ma 150 cm wzrostu w kapeluszu!). Jeśli jednak przy stworzeniu nie stałaś w kolejce po wzrost, wydłuż sylwetkę butami na obcasach. Tak właśnie zrobiła Victoria Beckham, wybierając czarne botki na wysokiej szpilce.

EAST NEWS

Projektantka przy tworzeniu sukienki inspirowała się pikowanymi kreacjami w stylu lat 60-tych.

EAST NEWS

Ta sukienka to podobno jej ulubiony model z wiosenno-letniej kolekcji. Jesteśmy w stanie to zrozumieć, bo fason potrafi ukryć wiele kompleksów, a przy tym - dzięki uroczej falbance - jest bardzo kobiecy. Jest również bardzo funkcjonalny, bo zaopatrzony w duże boczne kieszenie (która z nas nie lubi kieszeni!?). Gdyby jeszcze tego było mało, cudownie tańczy na wietrze, szczególnie tym na Manhattanie!

EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email