Victoria Beckham stworzy kolekcję dla popularnej sieciówki

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów stylu Victorii Beckham. Projektantka stworzy kolekcję dla popularnej amerykańskiej sieci sklepów. Poznajcie szczegóły tej współpracy.

Foto: Materiały prasowe

Marka Victorii Beckham już od kilku lat zaliczana jest do czołówki najbardziej cenionych brandów na świecie. Na pokazach jej kolekcji, które zawsze ciepło przyjmowane są przez branżę, pojawiają się najbardziej wpływowi ludzie mody, a show zaliczane są do najjaśniejszych punktów Tygodnia Mody w Nowym Jorku.

W zeszłym sezonie Victoria Beckham rozpoczęła współpracę z marką Estee Lauder, dla której stworzyła kolekcję makijaży inspirowanych największymi światowymi metropoliami. Jak się okazuje to nie koniec niespodzianek. Projektantka stworzyła bowiem kolekcję dla amerykańskiej sieci sklepów Target. Linia swoją premierę będzie miała już na początku kwietnia i oprócz ubrań dla kobiet będzie zawierać także kolekcję ubrań dla dzieci. Pierwsze zdjęcia nowej kolekcji zobaczyć można w najnowszym wydaniu magazynu "InStyle".

Foto: Materiały prasowe Victoria Beckham x Target

W Europie kolekcję, tak jak inne współprace Target z projektantami, będzie można kupić na platformie zakupowej Net-a-Porter. Już nie możemy się doczekać!

Foto: Materiały prasowe Victoria Beckham x Target
Foto: Materiały prasowe Victoria Beckham x Target

Tematy:

Nieprawidłowy email