Gigi Hadi kończy 21 lat

Gigi Hadid, jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek młodego pokolenia obchodzi dziś urodziny. "It Girl" i królowa social media kończy 21 lat.

Foto: East News

Ma wszystko! Urodę, sławę, kontrakty reklamowe w kieszeni i przystojnego chłopaka u boku. Dziś Gigi Hadid kończy 21 lat i może być dumna ze swoich osiągnięć.

Foto: East News Gigi Hadid

Karierę w modelingu rozpoczęła gdy miała zaledwie dwa lata. Gigi, a właściwie Jelena Noura Hadid została odkryta jako dwuletni brzdąc przez Paula Marciano, projektanta marki Guess. Mała Gigi została wtedy twarzą dziecięcej kolekcji. Ponownie pojawiła się u Guessa w 2012 r., gdzie wystąpiła w trzech kampaniach amerykańskiej marki.

Foto: East News Gigi Hadid

Na wybiegu zadebiutowała w 2014 r., prezentując ubrania Desiqual. Jej urodę szybko doceniły inne domy mody, m.in. Chanel, Balmain i Marc Jacobs oraz redaktorzy kobiecych pism: „Vogue’a” oraz „CR Fashion Book”. Gigi Hadid dołączyła również do Aniołków Victoria's Secret oraz do gwiazd słynnego Kalendarza Pirelli.

Foto: East News Gigi Hadid z chłopakiem

Obecnie Gigi jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek młodego pokolenia. Nazwana przez media „It Girl” oraz królowa social media wydaje się sympatyczną dziewczyną z sąsiedztwa, którejwoda sodowa nie uderzyła do głowy.

Foto: Getty Images Gigi Hadid

Panna Hadid nie może również narzekać na zainteresowanie wśród mężczyzn. Od jakiegoś czasu jest w związku z brytyjskim wokalistą Zaynem Malikiem. Plotkuje się, że w urodziny ukochanej Zayn chce jej się oświadczyć. Czy tak się stanie?

Tematy:

Nieprawidłowy email