Ubrania i gadżety Beyonce do kupienia w platformie Spring!

Spring, nowa aplikacja zakupowa, która ma zrewolucjonizować rynek mody, pozyskała pierwszą wielką gwiazdę do współpracy. Korzystając ze Spring, będzie można kupić ubrania z kolekcji Beyonce. Wystarczy jedno przesunięcie palca i już, t-shirt z napisem „Flawless” jest twój.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Przyszłość internetowych zakupów leży w aplikacjach. Największe amerykańskie sklepy z ubraniami notują coraz większą sprzedaż przez aplikacje na smartfony. Kwestią czasu było więc pojawienie się aplikacji, jaką jest Spring – sklep internetowy oparty tylko i wyłącznie na aplikacji. Żadnej strony WWW, żadnych możliwości przeglądania zasobów w Chrome czy Firefox. Owszem, strona sklepu istnieje, ale tylko po to by przekierowywać ruch do AppStore (niestety, użytkownicy Androida muszą jeszcze poczekać na swoją wersję apki).

Za start-up odpowiedzialny jest David Tisch z Jello Labs, a wśród inwestorów znaleźć można: Google Ventures, Ivankę Trump, Neila Blumenthala i wielu innych. Prace nad aplikacją trwały długo, ale efekt jest niezwykły. Na dzień dobry współpracę ze Spring podjęli: pening Ceremony, Warby Parker, Suno, Surface to Air, Wes Gordon, Vans, Vince, Marchesa, Mary Katrantzou, Proenza Schouler, Public School, Rag & Bone.

Spring ma łączyć funkcje portal społecznościowego, platform zdjęciowej i sklepu internetowego. Słowem, ze wszystkich miejsc, które kochamy w Internecie, wybrano najlepsze aspekty i funkcje i połączono je w całość. Całość, którą swoim nazwiskiem, twarzą i produktami firmuje nie kto inny, jak Beyonce.

Już od czwartku na Spring dostępne będą koszulki, bluzy i czapki z kolekcji Beyonce. Z tej okazji, team gwiazdy zaprojektował specjalną bluzę z hasłem „Cake by the Pound” – to oczywiście fragment tekstu „Yonce”. Ceny są całkiem przystępne – od 25 dolarów za czapkę do 65 za bluzę. Chwilowo dostępnych jest tylko kilka artykułów, ale jestem przekonana, że doczekamy się kolejnych propozycji. Póki co, ostrzę sobie pazurki na zieloną bluzę, która będzie się doskonale prezentować na instagramowych fotkach.

Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices
Zdjęcia vuMag BlueServices

Tematy:

Nieprawidłowy email