Najpiękniejsze kolekcje haute couture wiosna - lato 2017

Zobaczcie najpiękniejsze i najbardziej spektakularne kreacje z ostatniego tygodnia mody haute couture w Paryżu. Od tych sukni nie można oderwać wzroku.

Za nami największe święto mody, jakim jest tydzień mody haute couture w Paryżu. W tym czasie do stolicy Francji przyjeżdżają najważniejsi redaktorzy mody, styliści oraz bogate klientki, dla których to przede wszystkim projektowane są te zjawiskowe kreacje.

Pokazy mody haute couture to małe dzieła sztuki. Proste aranżacje wnętrz, może poza pokazami Chanel, Dior oraz Dolce & Gabbana, powodują, że to właśnie te szyte ręcznie suknie są w centrum uwagi. To także mały przedsmak tego, co będziemy mogli zobaczyć na czerwonym dywanie gali wręczenia Oscarów czy też podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

W tym sezonie projektanci sprawili, że każda kobieta patrząc na te wyjątkowe kreacje, mogła poczuć się jak księżniczka. Wróciły klasyczne kroje, bogato zdobione kreacje, czy też pastelowe kolory. Na proste, nieco minimalistyczne projekty postawił w tym roku dom mody Valentino. John Galliano w swojej najnowszej kolekcji dla Maison Margiela zamienił suknie w małe dzieła sztuki. Nie zabrakło także inspiracji latami 80. Zobaczcie najciekawsze i najpiękniejsze kreacje z paryskich pokazów haute couture na sezon wiosna-lato 2017.

Tematy:

Nieprawidłowy email

Foto: East News

Najpiękniejsze kolekcje haute couture wiosna- lato 2017

Sylwetki z kolekcji Dior haute couture wiosna - lato 2017

Najpiękniejsze kolekcje haute couture wiosna - lato 2017 (slajd 1 z 33)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego