Nowy trend na Instagramie: Fluorescencyjne farby do włosów

Fluorescencyjne farby do włosów to najnowszy trend wypromowany przez media społecznościowe.  Włosy fluo na pewno sprawdzą się w okresie karnawału i sprawią, że zostaniesz królową niejednej imprezy.

Instagram tworzy trendy i może wypromować wszystko. Szczególnie jeśli chodzi o trendy urodowe. Przez ostatnie sezony za sprawą tej platformy społecznościowej wypromowane zostały tęczowe ombre, do łask powróciły flash tattoos, a także takie makijażowi triki jak: konturowanie, strobing, baking oraz optyczne powiększanie ust, które zapoczątkowała Kylie Jenner.

Teraz przyszedł czas na fluorescencyjne włosy. Co prawda farby do włosów, które umożliwiają taki efekt, są dostępne na rynku już od dłuższego czasu. Jednak teraz, oczywiście za sprawą hastagów i użytkowników mediów społecznościowych, przeżywają swój renesans. Zmywalne kosmetyki, które reagują na światło UV, dostępne są w ofercie wielu sklepów z branży beauty. Występują w formie żeli lub też pomad, które nakłada się na włosy i pozostawia do wyschnięcia. Farby występują w różnych kolorach (różowy, czerwony, zielony, niebieski) i oczywiście można je ze sobą łączyć. Czy ten nowy trend przyjmie się również u nas, zobaczymy.

Fluo włosy
Fluo włosy

Tematy:

Nieprawidłowy email