Transparentny make-up hitem tego lata

Lato to czas odpoczynku dla naszej twarzy. W tym sezonie największym trendem będzie świeży, transparentny makijaż, który w dyskretny sposób zakryje niedoskonałości i doda nam pewności siebie.

Foto: East News

Po całym roku malowania twarzy ciężkimi, tłustymi podkładami i nakładania na nią przeróżnych cieni, brązerów i róży, przychodzi lato – okres, w którym nie musimy się malować. Najpiękniej wyglądamy naturalne, lekko muśnięte słońcem.

Foto: istock Kosmetyki na lato

Transparentny makijaż to nowy trend, który już zyskał wiele zwolenniczek. Regularnie stosują go m.in. Magdalena Frąckowiak, Emma Watson, Beyonce i Miranda Kerr. Jest dyskretny, a jednocześnie podkreśla urodę i funduje naszej skórze odpoczynek.

Foto: East News Miranda Kerr
Foto: istock Kosemtyki na lato

Tegoroczna letnią propozycja to całkowita rezygnacja z bazy na rzecz dobrej jakości kremu BB z wysokim filtrem, a do tego wodoodporna mascara. Te dwa produkty w zupełności wystarczą naszej skórze, aby wyrównać niedoskonałości i dodać jej romantycznego looku.

Foto: East News Emma Watson

Całość warto podkreślić romantyczną mgiełką, która w przeciwieństwie do ciężkich perfum nie spowoduje plam na skórze i kokosowym olejkiem do ciała, który nada skórze blasku. Doskonałym dopełnieniem transparentnego makijażu będą przezroczyste błyszczyki.

Tematy:

Nieprawidłowy email